MMA PLNagrody MMA.PLNagrody MMA.pl 2019 POLSKA: Poddanie roku #3 – Piotr Kamiński efektowną balachą poddaje rywala

Nagrody MMA.pl 2019 POLSKA: Poddanie roku #3 – Piotr Kamiński efektowną balachą poddaje rywala

Foto: Piotr Duszczyk/boxingphotos.pl / Babilon MMA
Foto: Piotr Duszczyk/boxingphotos.pl / Babilon MMA

„Poddanie roku”


Trzecie miejsce w kategorii „Poddanie roku” wędruje do  Piotra Kamińskiego za poddanie na Piotrze Wróblewskim  podczas gali Babilon MMA 9  w Międzyzdrojach


Gala Babilon MMA 9 odbyła się 16 sierpnia 2019 roku w Amfiteatrze w Międzyzdrojach. W jednym z pierwszych pojedynków karty walk zmierzyli się ze sobą zawodnicy rywalizujący w kateogriii koguciej, czyli Piotr Kamiński i Piotr Wróblewski.

Pojedynek po nieco ponad minucie  przeniósł się do parteru z inicjatywy Kamińskiego. To jednak Wróblewski złapał nogami rękę rywala i próbował poddania. Oglądaliśmy sporo kręcenia się po macie i naprawdę efektownej “kulanki”. Kamiński jednak umiejętnie podążał za ruchami rywal i nie dawał się poddać. W końcu udało mu się wyrwać i zawodnicy na moment wrócili do stójki. Wróblewski błyskawicznie sprowadził jednak walkę ponownie do parteru dzięki wewnętrznemu haczeniu rodem z judo. Będący na plecach Kamiński skręcił się jednak do balachy. Wróblewski podniósł rywala i rzucił nim o matę. Kamiński jednak nie odpuścił, wciąż trzymał rękę Wróblewskiego i w końcu zmusił go do odklepania.

Skrót walki Piotr Kamiński vs. Piotr Wróblewski