MMA PLNagrody MMA.PLNagrody MMA.pl 2019 POLSKA: Odkrycie roku #2 – Mateusz Legierski

Nagrody MMA.pl 2019 POLSKA: Odkrycie roku #2 – Mateusz Legierski

Foto: Oktagon MMA

„Odkrycie roku”


Drugie miejsce w kategorii „Odkrycie roku” w polskim MMA wędruje do Mateusza Legierskiego (5-0)!


Mateusz Legierski zaliczył fenomenalny rok nokautując kolejnych rywali. “Dynamit” rozwija swoją karierę za naszą południową granicą i wychodzi mu to jak na razie znakomicie.

Najpierw na gali Oktagon 11 w Ostawie Polak pokonał Michala Konrada.Legierski  przewrócił przeciwnika i zasypywał go kolejnymi ciosami. Konrad nie odpowiadał na kolejne uderzenia i sędzia w końcu musiał przerwać pojedynek.

Michal Konrad vs. Mateusz Legierski – cała walka (akcja kończąca od ok. 11:30):

Kolejna walka Legierskiego miała miejsce w Bratysławie na gali Oktagon 12. Tym razem pojedynek wyszedł poza pierwszą rundę. Legierski jednak podobnie jak poprzedniego rywala tak i Ronalda Paradeisera skończył przed czasem dzięki swojemu ground&pound.

Ronald Paradeiser vs. Mateusz Legierski – cała walka: (akcja kończąca od 15:15):

Ostatnią walkę w 2019 roku Legierski stoczył w listopadzie na gali Oktagon 15 w Pradze. Polak potwierdził, dlaczego nosi przydomek “Dynamit”. Czech Jakub Bahnik w pewnym momencie ruszył na Legierskiego. Ten jednak dobrze unikał ciosów sam kontrując. Po drugim mocnym sierpowym rywal padł na deski.

Mateusz Legierski  vs. Jakub Bahnik – cała walka: (akcja kończąca od 8:40):

Swoją znakomitą postawą w 2019 roku Legierski wywalczył sobie prawo do walki o pas wagi lekkiej organizacji Oktagon MMA. Polak wystąpi w walce wieczoru gali  OKTAGON PRIME 3, która odbędzie się 15 lutego w słowackim Samorin. Zmierzy się tam z doświadczonym Słowakiem Miroslavem Štrbákiem (18-9-1).


„Odkrycie roku”

2. Mateusz Legierski

3. Ewelina Woźniak