MMA PLNagrody MMA.PLNagrody MMA.pl 2018 POLSKA: Gala roku #3 – FEN 21

Nagrody MMA.pl 2018 POLSKA: Gala roku #3 – FEN 21

„Gala roku”


Trzecie miejsce w kategorii „Gala roku” w polskim MMA wędruje do organizacji Fight Exclusive Night za galę FEN 21 we Wrocławiu!


Gala FEN 21 odbyła się 25 maja we wrocławskiej hali Orbita. Organizatorzy postanowili powrócić niejako “do domu”, bowiem to właśnie we Wrocławiu wszystko się zaczęło. Samo wydarzenie zaopatrzone było w 8 pojedynków w formule MMA oraz jednej walce K-1.

Walką wieczoru tej gali była walka mistrzowska w kategorii średniej pomiędzy Andrzejem Grzebykiem a Thiago Vieirą. Po pełnej emocji batalii i początkowych problemach polskiego zawodnika, ostatecznie to on został nowym mistrzem organizacji.

Walką mistrzowską był również pojedynek w formule K-1. Łukasz Pławecki po pięciu rundach zdaniem sędziów okazał się lepszy od Wojciecha Wierzbickiego.

Ponadto Marcin Zontek okrutnie porozbijał znanego polskim fanom Toni’ego Valtonena. Świetne widowisko zaserwowali Tymoteusz Łopaczyk z Jackiem Jędraszczykiem, cenną wygraną odnotował Marian Ziółkowski, który znokautował Patryka Nowaka.

Mocne wejście do organizacji zaliczył Łukasz Kopera, który mocno dał się we znaki Mateuszowi Głąbowi. Zacięty bój stoczyli Oskar Somerfeld z Szymonem Duszą. Grzegorz Ciepliński zmierzył się z Marcinem Sianosem, a galę w znakomity sposób otworzył Bartosz Leśko, który stanął w szranki z Kewinem Wiwatowskim.

Na gali we Wrocławiu kibice ujrzeli niemalże wszystko, nokauty, poddania, niejednogłośne decyzję sędziowskie. To było naprawdę kilka godzin dobrego widowiska. Trzecie miejsce w kategorii “Gala roku” – FEN 21.