MMA PLCiekawostkiNagranie z zachowania Artura Szpilki w Pionkach! Tak zaatakował użytkownika Twittera [WIDEO]

Nagranie z zachowania Artura Szpilki w Pionkach! Tak zaatakował użytkownika Twittera [WIDEO]

Jest nagranie z zachowania Artura Szpilki w Pionkach! Pięściarz spotkał tam użytkownika, który na Twitterze prowadzi profil “Ajtuj Szminka”. Spotkanie zakończyło się źle dla kibica.

“Ajtuj Szminka” to postać znana na Twitterze związanym z polskim boksem. Postać ta jest inicjatorem walki Marcina Siwego z Kamilem Bodziochem, do której doszło właśnie na gali w Pionkach. Na Twitterze popularny był hashtag #SiwyBodzioch, zachęcający potencjalnych promotorów do zorganizowania tej walki.

Nagranie z zachowania Artura Szpilki w Pionkach

O całej sytuacji na Twitterze doniósł wczoraj dziennikarz TVP Sport, Sebastian Parfjanowicz. Napisał on, że Artur Szpilka spotkawszy inicjatora konta “Ajtuj Szminka” napluł mu w twarz.

Zachowanie pięściarza zostało skrytykowane przez fanów i nie tylko przez nich.

Natomiast jak ta sytuacja wyglądała, możecie zobaczyć dzięki nagraniu, które do sieci wrzucił portal bokser.org. Widać na nim moment, kiedy Artur Szpilka rozprawia się z użytkownikiem Twittera:

O co sądzicie o tej sytuacji? Czy Artur Szpilka zachował się tak, jak Wy byście się zachowali?

Zobacz także:

Czy Łukasz Jurkowski broni zachowania Szpilki w Pionkach?

Łukasz “Juras” Jurkowski broni zachowania Artura Szpilki na gali bokserskiej w Pionkach. O sprawie pisaliśmy wczoraj wieczorem. Chodzi o zachowanie “Szpili”, który na tej imprezie spotkał pomysłodawcę konta “Ajtuj Szminka”.

Artur Szpilka na gali w Pionkach spotkał pomysłodawcę konta “Ajtuj Szminka”. Co z nim zrobił?

Artur Szpilka jest obecny na gali pięściarskiej w Pionkach, gdzie spotkał pomysłodawcę konta na Twitterze – “Ajtuj Szminka”. “Szpila” nie wykazał się poczuciem humoru i jego spotkanie z osobą prowadzącą konto skończyło się małym skandalem.

Czy zawodnik UFC uderzył starszego mężczyznę w barze?

Zawodnik UFC Mike Perry uderzył starszego mężczyznę w barze w Teksaskie. Materiał wideo dokumentujący wydarzenia wtorkowej nocy obiega właśnie media społecznościowe.

Różal oraz Materla skomentowali oplucie hejtera przez Szpilkę

Wczoraj podczas gali w Pionkach doszło do niespotykanego incydentu. Artur Szpilka spotkał swojego hejtera, twórcę konta twiterowego Ajtuj Szminka, po czym splunął mu w twarz.