MMA PLBoksNadchodzi Underground Boxing Night! Nietypowa gala bokserska z bardzo małym ringiem!

Nadchodzi Underground Boxing Night! Nietypowa gala bokserska z bardzo małym ringiem!

Za nieco ponad miesiąc odbędzie się pierwsza gala Underground Boxing Night, podczas której fani zobaczą walki bokserskie w nowej okazałości. Na co mogą liczyć kibice?

Nadchodzi Underground Boxing Night! Nietypowa gala bokserska z bardzo małym ringiem!
Foto: Nadchodzi Underground Boxing Night! Nietypowa gala bokserska z bardzo małym ringiem!

Gala Underground Boxing Night nie jest typową galą bokserską. Arena na której odbywają się walki ma wymiar 3×3 metry. Nie jest wyznaczona linami, tylko snopkami siana, za którymi od razu stoją ludzie, którzy są bardzo blisko areny walk. Przez to publika żyje starciem i bardzo ekspresyjnie reaguje, co dostarcza dużo emocji. Po ekscytujących walkach, zaplanowano party dla gości ze strefą VIP, przekąskami oraz alkoholem.

Wydarzenie odbędzie się 24 września w Warszawie. Dokładnego miejsca nie znamy. Organizatorzy nie opublikowali jeszcze karty walk, lecz mała namiastka, tego, co przyszykowali.

Oto, co czeka fanów podczas gali Underground Boxing Night:

  • Walki na zasadach boksu
  • W walce wieczoru znany Warszawkiej publiczności Jacek „Siexa” Gać, a także właściciel Armia Fight Night Filip Bątkowski czy znany z programu hotel Paradise Michał Choiński
  • po walkach zaplanowano imprezę z DJem

Jako freak fighter, często słyszałem, że sport odchodzi na bok. Ja chce pokazać, że ten sport można pokazać ciekawie, zrobić gale z super walkami, z młodymi, dobrze rokującymi zawodnikami. Dać im szanse. Nie jest wykluczone, że w kolejnych edycjach będą walki freak, oczywiście również zależy mi na zasięgach, by gala była rozpoznawalna w Polsce, a może później Europie.

– mówi nam organizator, znany zawodnik freakowy Dawid “Ambro” Ambroziak.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis