MMA PLJoanna JędrzejczykNa tapecie telefonu Jędrzejczyk widnieje inspirująca osoba: Gdy mam zły humor, to patrzę na tapetę

Na tapecie telefonu Jędrzejczyk widnieje inspirująca osoba: Gdy mam zły humor, to patrzę na tapetę

Foto: Instagram
Foto: Instagram

Od dawna wiadomo, że Joanna Jędrzejczyk zawsze chętnie uczestniczy w akcjach charytatywnych. Była mistrzyni UFC najczęściej udziela się pod szyldem fundacji Cancer Fighters. Jedna z osób, które pewnego razu odwiedziła widnieje na tapecie Polki.

“Asia” uczestniczyła ostatnio w sesji zdjęciowej z 14-latkiem Bartkiem, którego leczenie nie przebiega w najszczęśliwszy sposób. Jednak chłopak się nie poddaje, jest wielce zdeterminowany i wierzy, że uda mu się wyjść z choroby.

“Staram się czerpać inspirację z każdego człowieka, którego mijam na ulicy. Często szukamy wzorców i idoli nie wiadomo gdzie, a one są wokół nas. Mnie na przykład bardzo inspiruje Bartek, którego mam na tapecie telefonu. Niestety został on skrzywdzony przez medycynę i lekarzy, ale walczy! I gdy wydaje mi się, że mam zły humor to wtedy patrzę na tapetę na Bartka. Nam się tylko wydaje, że mamy problemy, ale ich nie mamy.

Choroby to prawdziwe problemy, a Ci którzy je mają to prawdziwi fighterzy. Ja może jestem 6-krotną mistrzynią świata, ale to jest prawdziwy mistrz. Bardzo się cieszę, że mogę się z nim i innymi dzielić tym, co mam.”

Nie wiadomo jeszcze kiedy Joanna Jędrzejczyk powróci do oktagonu. Polka jak zawsze ma ambicję na odzyskanie pasa UFC wagi słomkowej. Jak na razie przegrała trzy z ostatnich czterech walk. Ostatni raz do oktagonu wyszła 8 grudnia ubiegłego roku i uległa Walentinie Szczewczenko.