MMA PLFAME MMANa prośbę Murańskiego minuta ciszy dla ofiar Ukrainy! ”Muran” potępia Królikowskiego! [WIDEO]

Na prośbę Murańskiego minuta ciszy dla ofiar Ukrainy! ”Muran” potępia Królikowskiego! [WIDEO]

W pewnym momencie na scenę wszedł Jacek Murański, który powiedział parę słów o nadchodzącej walce syna. Ponadto ”Muran” w pewnym momencie zwrócił się do publiczności i poprosił o minutę ciszy dla ofiar Ukrainy.

Murański

Mateusz Murański czternastego maja w Krakowie wyjaśni swój konflikt z Alanem Kwiecińskim. Mocne słowa były już kierowane jakiś czas temu – to musi się skończyć walką w klatce. Pojedynek odbędzie się w formule MMA.

Murański wystąpił w co-main evencie PRIME SHOW MMA. Mateusz na zasadach bokserskich zmierzył się z Kasjuszem Życińskim. Aktor po 4-rundach przegrał jednogłośną decyzją sędziów. W tym pojedynku kolejny raz pokazał charakter i dużą odporność na ciosy.

Kwieciński zaś wystąpił w niestandardowym zestawieniu. Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” zmierzył się z dwoma rywalami. Ostatecznie w drugiej rundzie zakończyła się cała rywalizacja.

Jacek Murański z ważną prośbą do publiczności!

Jacek Murański postanowił wypowiedzieć się o nadchodzącej walce syna. Były tak zwane dymy. W pewnym momencie ”Muran” postanowił wyjść z ważną prośba do publiczności. Na prośbę Murańskiego widzieliśmy minutę ciszy dla ofiar Ukrainy.

Jacek w mocnych słowach wypowiedział się o Antku Królikowskim, który na pierwszej konferencji Royal Division ogłosił starcie sobowtórów – Władimira Putina i Wołodymira Zełenskiego.

Cała sytuacja poniżej:

Zobacz także:

Cały świat komentuje skandaliczną walkę sobowtórów na gali Królikowskiego! Co wy na to?

Można było się tego spodziewać. Mnóstwo komentarzy w mediach społecznościowych, a teraz artykuły światowych portali. Mowa oczywiście o kontrowersyjnym ogłoszeniu na pierwszej konferencji Royal Division. Antek Królikowski zapowiadał światowy skandal i tak też było we Wrocławiu.

Marcin Najman ostro o walce sobowtóra Putina i Zełenskiego na gali Królikowskiego! Widzieliście?

Marcin Najman nie pochwala skandalu, który wydarzył się na wczorajszej konferencji Royal Division we Wrocławiu. ”El Testosteron” również znany jest ze swoich kontrowersyjnych posunięć. Jak widać wczorajsze ogłoszenie, to dla ”El Testosterona” zdecydowana przesada.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis