MMA PLACANa gali MMA w Rosji kibice weszli do klatki i… pobili sędziego! [WIDEO]

Na gali MMA w Rosji kibice weszli do klatki i… pobili sędziego! [WIDEO]

Prawdziwa dzicz! Na gali mieszanych sztuk walki w Czerkiesku w Rosji kibice wdarli się do klatki i… zaatakowali sędziego klatkowego, który wcześniej przerwał walkę z udziałem ich ulubieńca!

Incydent miał miejsce 7 marca na gali ACA Young Eagles 12. W walce między Dzhaddalem Alikbekovem i Alim Gugovem kibice oglądali duszenie zza pleców wykonane przez tego drugiego, które zmusiło sędziego starcia do jego przerwania.

I właśnie przerwanie to było przyczyną złości miejscowych fanów, którzy po ogłoszeniu werdyktu w tym pojedynku opanowali klatkę i próbowali wyładować swoją złość na sędzim!

Całe zdarzenie zostało zarejestrowane kamerą i opublikowane w mediach społecznościowych:

View this post on Instagram

После поединка Джаддала Алибекова из Чечни и Алима Гугова из КБР началась массовая потасовка. Как стало известно «Регион online», фанаты кабардино-балкарского бойца решили оспорить судейское решение о победителе. Читайте новость «Регион online» по ссылке в шапке профиля👆 – #дагестан#махачкала#дербент#каспийск#буйнакск#рсо#севернаяосетия#владикавказ#ингушетия#назрань#магас#кбр#нальчик#кчр#черкесск#скфо#кавказ#news_r#регионonline

A post shared by Регион Online (@news_r.ru) on

Do sytuacji tej odniósł się prezes ACA Youtn Eagles Rusłam Kahmzaev, który tak skomentował ten incydent:

“Witałem wtedy gości i nie oglądałem tej walki. Być może sędzia popełnił jakiś błąd, ale wtedy należy go zakwestionować w inny sposób. Mamy specjalnych ludzi, którzy kontrolują pracę sędziów i nie potrzebujemy takiego obrzydliwego zachowania.”