MMA PLIsrael Adesanya“Mystic Jan” – Jan Błachowicz przewiduje zakończenie walki z Adesanyą na UFC 259

“Mystic Jan” – Jan Błachowicz przewiduje zakończenie walki z Adesanyą na UFC 259

Jan Błachowicz przewiduje zakończenie jego walki z Israelem Adesanyą na nadchodzącej gali UFC 259. Polak zmierzy się z Nigeryjczykiem w walce wieczoru całego wydarzenia.

Gala UFC 259 odbędzie się już 6 marca w Las Vegas. Transmisja wydarzenia dostępna będzie na antenach telewizji Polsat w nocy z 6 na 7 marca.

Amerykański gigant walkę wieczoru gali UFC 258 promuje jako starcie dwóch mistrzów. Błachowicz jest bowiem mistrzem dywizji półciężkiej, a Israel Adesanya wędruje do wyższej dywizji wagowej, by spróbować zdobyć drugi pas mistrzowski UFC.

Zdjęcie

“Mystic Jan” – Jan Błachowicz przewiduje zakończenie walki z Adesanyą na UFC 259

Jak natomiast walkę z Nigeryjczykiem widzi sam Błachowicz? Polak w wywiadach w mediach zaczyna bawić się w “Mystic Jana” i przewiduje zakończenie walki z Adesanyą.

Jak tę walkę zatem typuje Jan Błachowicz?

“Nokaut w drugiej rundzie kopnięciem na głowę lewą nogą.”

Jak myślicie, czy Polak będzie efektownym pogromcą Israea Adesanyi, który w naszym kraju nie należy do ulubieńców kibiców?

Zobacz także:

FEN chce ściągnąć gwiazdę FAME MMA! “Oferty były bardzo wysokie!”

Organizacja FEN chce ściągnąć gwiazdę FAME MMA! Tak przynajmniej wynika z wypowiedzi samego zawodnika, którego większość kibiców w Polsce kojarzy z występów dla poznańskiej organizacji.

Kontuzja przed KSW 59! Czołowy zawodnik wagi średniej wypada z rozpiski wydarzenia!

Kontuzja przed nadchodzącą galą KSW 59! W rozpiski tego wydarzenia wypadł jeden z czołowych zawodników wagi średniej w Polsce. Jego udział na KSW 59 nie był jeszcze potwierdzony przez organizatorów.

Paweł Jóźwiak przed FEN 32: Sport się obroni! Pociągniemy ten wózek bez freaków!

Prezes organizacji Fight Exclusive Night Paweł Jóźwiak przed weekendową galą FEN 32 był gościem magazynu Koloseum na Polsat Sport, gdzie opowiadał o zbliżającej się imprezie.