MMA PLSpartan FightMykola Hrynchuk, mistrz organizacji Spartan Fight chce rewanżowej walki z Kamilem Roszakiem

Mykola Hrynchuk, mistrz organizacji Spartan Fight chce rewanżowej walki z Kamilem Roszakiem

Foto: Spartan Fight

Na oficjalnej stronie organizacji Spartan Fight pojawił się wywiad ze świeżo upieczonym mistrzem wagi półśredniej Mykolą Hrynchukiem (7-6). Ukrainiec wskazał rywala, z którym chciałby się zmierzyć w pierwszej obronie zdobytego niedawno trofeum.

“Mistrzowski pas to dowód na to, że moja praca nie poszła na marne, godziny spędzone na macie, kontuzje i litry wylanego potu nie poszły na marne. Dziękuję Federacji Spartan Fight za możliwość walki, dla mnie każde zaproszenie jest dowodem uznania. Jestem gotowy na walkę z każdym zawodnikiem który, będzie chciał odebrać mi pas, ale na Spartan Fight wszyscy zawodnicy są na wysokim poziomie, więc każda walka będzie ciężka! Walczyłem 4 razy dla Spartan, 3 razy wygrałem przed czasem, raz niestety przegrałem na punkty z Kamilem Roszakiem, chciałbym zmierzyć się z nim jeszcze raz i udowodnić że jestem lepszy.”

Wspomniany Kamil Roszak (7-4) pokonał Hrynchuka 1 kwietnia na gali Spartan Fight 7 przez jednogłośną decyzję.

Zawodnik nie ukrywa również, że chciałby w przyszłości zawalczyć w największej organizacji na świecie. Na pytanie o marzenia odpowiedział następująco:

“W Tarnopolu, mieście z którego pochodzę jest piękne jezioro, chciałbym kiedyś wybudować dom obok tego jeziora, mieć trójkę dzieci, psa.. ale to nie jedyne moje marzenie. Chciałbym zdobyć mistrzowski pas wagi półśredniej UFC. Chciałbym potrenować w “American Top Team”, jestem tam wielu dobrych sportowców, a ja lubię nowe doświadczenia.”

Cały wywiad, który nieco przybliży sylwetkę Ukraińca znajdziecie tutaj.