MMA PLCiekawostkiMyhem Miller aresztowany za przemoc domową! Partnerka miała ślady na głowie i szyi

Myhem Miller aresztowany za przemoc domową! Partnerka miała ślady na głowie i szyi

Były zawodnik UFC Jason “Myhem” Miller aresztowany za przemoc domową. To już kolejny raz, kiedy Amerykanin dopuszcza się tego typu przestępstw.

Tym razem chodzi o wydarzenia, które miały miejsce w miniony piątek około godziny 3 nad ranem w Los Angeles.

Myhem Miller aresztowany za przemoc domową! Partnerka miała ślady na głowie i szyi

Według raportu portalu TMZ, partnerka Millera zadzwoniła w nocy na policję w San Fernando w Los Angeles, określając siebie jako ofiarę przemocy domowej.

Oprawcą był Jason “Myhem” Miller, który miał pobić i podduszać kobietę. Ta miała ślady na głowie i szyi. Miller podczas zatrzymania nie współpracował z policją i został potraktowany paralizatorem. Później Amerykanina przewieziono na badania do szpitala i osadzono w areszcie.

Tam spędzi czas do swojej rozprawy, chyba, że zapłaci 1,385 miliona dolarów, bowiem takiej wysokości kaucję zasądzono w jego sprawie.

Zobacz także:

Mariusz Pudzianowski zmierzy się z ”Górą” w KSW? Trwają rozmowy!

To byłby dopiero zwrot akcji. Martin Lewandowski po gali KSW 63 w rozmowie z Polsatem Sport zdradził, że trwają negocjacje z Hafþórem Júlíusem Björnssonem. Byłoby to oczywiście hitowe starcie z Mariuszem Pudzianowskim (15-7).

Marcin Różalski ostro komentuje słowa Kwiecińskiego: Ja ci zrobię taki kur*a fejm! Widzieliście?

Marcin Różalski w rozmowie z portalem mymma.pl postanowił zareagować na ostatnie słowa Alana Kwiecińskiego. Uczestnik ”Ekipy z Warszawy” stwierdził, że chętnie podejmie wyzwanie i zmierzy się z popularnym ”Różalem”.

FEN 36: Mateusz Rębecki poznał rywala w walce wieczoru

Aigun Akhmedov (22-2, 6 KO, 7 SUB) będzie rywalem Mateusza Rębeckiego (12-1, 7 KO, 4 SUB) podczas gali FEN 36 w Szczecinie, która odbędzie się 16 października w Netto Arenie. Będzie to szósta obrona tytułu mistrzowskiego, w którego posiadaniu jest “Chińczyk”.