MMA PLMarcin NajmanMuzyczna zapowiedź walki: Jak nazywa się twój sportowy kat? ”El Testosteron” zna go cały świat!

Muzyczna zapowiedź walki: Jak nazywa się twój sportowy kat? ”El Testosteron” zna go cały świat!

Nie mogło być inaczej. Marcin Najman postanowił ponownie wypuścić muzyczną zapowiedź przed nadchodzącym pojedynkiem. ”El Testosteron” jest pewny siebie przed starciem z prezesem Fight Exclusive Night – Pawłem Jóźwiakiem. Warto zaznaczyć, że podczas sobotniej gali FEN 42 w klatce dojdzie do face to face.

Najman

Do walki dojdzie dwudziestego pierwszego października na gali WOTORE 6.

Zobaczcie co miał do powiedzenia Marcin Najman i Paweł Jóżwiak w zapowiedzi walki.

Marcin Najman: Za mną przemawia ogromne doświadczenie. Za Tobą jedynie chęć pokazania się. Każdy wychodzący do oktagonu ma szansę. Każdemu należy się szacunek, ale nie oszukujmy się Paweł Ty jesteś prawie bez szans. Jeżeli wywołałeś mnie do tablicy, to poniesiesz teraz tego konsekwencje. Chciałeś tej walki, więc ją masz, a po pojedynku ocenisz czy to był dobry pomysł.        

Paweł Jóźwiak: Marcin jest brzydki, stary i gruby. Jeszcze żadnemu zawodnikowi nie udało się Najmana wysłać na sportową emeryturę. To teraz po raz pierwszy, ale skutecznie zrobię to ja – zwykły promotor. Marcin przygotuj się na krwawą bitkę, nie będzie taryfy ulgowej. Będziemy się napi**dalać do ostatniej kropli krwi.

Cała zapowiedź poniżej:

Jest muzyczna zapowiedź!

Na kanale YouTube – Marcina Najmana pojawiła się muzyczna zapowiedź zbliżającej się walki z Pawłem Jóźwiakiem.

Ostatnie starcie częstochowianina miało miejsce w walce wieczoru MMA VIP 4. Pojawiło się sporo kontrowersji po przerwaniu sędziego Piotra Michalaka. Najman po jednym z pierwszych ciosów padł na deski. Dąbrowski był z góry i miał sporo czasu. Mimo wszystko nie potrafił wykorzystać okazji i wykończyć roboty.

W drugiej rundzie ”El Testosteron” ruszył po nogi, lecz oponent był na to przygotowany. Doszło do wymiany ciosów. ”Misiek z Nadarzyna” był mocno wstrząśnięty – sędzia nie zamierzał ryzykować i szybko przerwał.

Cała zapowiedź poniżej:

Zobacz także:

Ferrari znokautował go na wywiadzie, a teraz się pogodzili: Porozmawialiśmy sobie po męsku! [WIDEO] Widzieliście?

Zaskoczeni? Amadeusz Roślik postanowił spotkać się z ”Sadkiem” i porozmawiać. Dwie strony doszły do porozumienia i oficjalnie widzowie mieli szansę zobaczyć podanie sobie ręki. Co ciekawe, to nie koniec, bowiem ”Ferrari” po walce zgodził się na sparing z influencerem, który również będzie wrzucony na YouTube.

Wiemy dlaczego nie doszło do rewanżu Narkun-Erslan: Tomek zażyczył sobie 4-krotnie większą wypłatę! Co wy na to?

Martyna Celuch (portal – InTheCage.pl) podczas wczorajszej rozmowy z Tomaszem Narkunem (18-5) postanowiła zapytać o zamieszanie, które powstało przed piątkową galą KSW 75. Mistrz Ibragim Chuzhigaev wypadł z wydarzenie w Nowym Sączu, więc Ivan Erslan (12-1) pozostał bez przeciwnika. Co ciekawe ”Żyrafa” dostał propozycję rewanżu, lecz postanowił odmówić. Teraz wiemy dlaczego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis