MMA PLFAME MMAMurański zapowiada nokaut: Nie polecisz jak rażony prądem kilka metrów, tylko runiesz z hukiem!

Murański zapowiada nokaut: Nie polecisz jak rażony prądem kilka metrów, tylko runiesz z hukiem!

Mateusz Murański jest pewny siebie przed nadchodzącym pojedynkiem z Alanem Kwiecińskim. Do ich wyczekiwanego starcia dojdzie w najbliższą sobotę w Tauron Arenie. Przypomnijmy, że walka została zakontraktowana w formule MMA. ”Muran” w mediach społecznościowych zapowiada nokaut.

Kwieciński

Murański ostatni pojedynek stoczył na PRIME SHOW MMA 1. Był jednak spory problem, bowiem ”Don Kasjo” zapewniał, że ”Muran” odrzucił parę potencjalnych przeciwników. Kasjusz Życiński zrobił wszystko, aby Murański wystąpił w Atlas Arenie. Życiński szybko wrócił do klatki i wypunktował twardego Mateusza.

Przy Alanie Kwieciński w ostatnim czasie jest bardzo głośno. ”Alanik” postanowił pojawić się na pierwszej konferencji High League 3, gdzie na trybunach doszło do awantury. W pewnym momencie w stronę Kwiecińskiego ruszył ojciec Denisa Załęckiego. Nie było wtedy już tak kolorowo…

Zobaczcie jak Murański skomentował zamieszanie przy konferencji High League 3.

Słynna polska e-konfidenta, o której teraz wie cała Polska, miała odpocząć, a co robi? Pcha się w gips. Alaniku poczekaj, wytrzymaj. Naprawdę daj mi szansę, żeby to moja lewa ręka położyła Cię do szpitala, nie ktoś inny. Także teraz już wiecie jak w ciągu 5 sekund stać się analem, e-konfidentem, Najmanem. Karma zawsze wraca, a zawsze gdzie idziesz Ty, tam jesteś bity. Przypadek? Nie sądzę. 

Murański zapowiada nokaut!

Tak to prawda! Mateusz Murański za pomocą mediów społecznościowych zapowiada nokaut przed nadchodzącym starciem z Alanem Kwiecińskim. ”Muran” na instagramie opublikował nagranie z ostatniego ”face to face”, gdzie trafił ciosem rozpędzonego ”Alanika”.

W walce liści nie będzie Alanku, oj nie będzie. Tym razem zatańczysz na nogach i nie polecisz jak rażony prądem kilka metrów, tylko runiesz z hukiem.

Rozpiska FAME 14:

Walka wieczoru:
“Gimper” vs “Tromba”

Pozostałe:
Sergiusz “Nitro” Górski vs Marcin “Xayoo” Majkut
Agata “Fagata” Fąk vs Monika Kociołek
Piotr “Szeli” Szeliga vs Norman Parke
Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka vs Krystian “Krycha UFC” Wilczak – walka o pas bmistrzowski kat. 77 kg:
Robert Karaś vs Adam “AJ” Josef
Alan “Alanik” Kwieciński vs Mateusz “Muran” Murański
Mariusz “Hejter” Słoński vs Dawid Malczyński
Katarzyna “LalaLuna” Aleksander vs TBA

Zobacz także:

Jacek Murański prezentuje umiejętności i zapowiada rewanż z Tańculą! [WIDEO] Widzieliście?

Nie będzie tylko frontów na kolano i czekania na akcje rywala! Jacek Murański na kanale MMA-bądź na bieżąco zaprezentował obecną formę i zapowiedział duży rewanż z Arkadiuszem Tańculą. Trzeba przyznać, że jak na 53-lata widać tu duży charakter i zacięcie.

Dzisiaj II Konferencja przed FAME 14! Widzów będzie więcej niż na niejednej gali! Pod wrażeniem?

To już dzisiaj! W poniedziałek 9 kwietnia odbędzie się II Konferencja przed sobotnią galą FAME 14. Wydarzenie to odbędzie się w krakowskiej Tauron Arenie i obejrzy je duża liczba widzów!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis