MMA PLMurańskiMurański wskazuje potencjalną przeciwniczkę żony: Żyła kiedyś z ludzkiej krzywdy, a teraz żyje z krzywdy zwierząt!

Murański wskazuje potencjalną przeciwniczkę żony: Żyła kiedyś z ludzkiej krzywdy, a teraz żyje z krzywdy zwierząt!

Jacek Murański w rozmowie z naszym portalem wypowiedział się o potencjalnym debiucie żony. Joanna Godlewska-Murańska rozpoczęła właśnie treningi pod okiem Roberta Maruszaka. ”Muran” wskazał potencjalną przeciwniczkę, która mogłaby się zmierzyć z jego żoną. Jacek zapewnia, że jest tu gwarancja tak zwanych dymów.

Murański

W sieci pojawiły się również pierwsze nagrania z treningów Joanny Godlewskiej-Murańskiej.

Przygotowania w TWIERDZY GDAŃSK u https://www.facebook.com/robert.maruszak.75 mojej ukochanej MURAŃKI od dziś uważam za rozpoczęte. MAM SMOCZYCĘ I NIE ZAWACHAM SIĘ JEJ UŻYĆ. Zachęcam Was wszystkich do obserwowania profilu mojej żonki @joanna_muranska bo tam więcej szczegółów i więcej 🔥🔥🔥#teammuranscy #jednapiesc #rodzinatojestsila #muremzamuranem #muremzapolskimmundurem

Posted by Jacek Muranski on Friday, April 22, 2022

Jacek Murański już w przeszłości wypowiadał się o potencjalnej walce żony.

Ja się jej boje. Tam jest moc, dzika moc.

Murański wskazuje potencjalną przeciwniczkę żony!

Jacek Murański w rozmowie z naszym portalem wskazał potencjalną przeciwniczkę Joanny Godlewskiej-Murańskiej. Mowa o Dagmarze Kaźmierską, którą fani znają z programu ”Królowe życia”. 

Związku z tym, że wszystko odbywa się w tych organizacjach freakowych, na zasadzie konfliktu. To dobrze, żeby taki konflikt nie był sztuczny. Ja mogę powiedzieć jakie są priorytety żony, bo związku z tym, że żona jest bardzo prozwierzęca. Nawet powiedziałbym dosyć radykalnie prozwierzęca, wprost nienawidzi osób/ludzi polujących na zwierzęta w celach rozrywkowych bądź takich, które pozyskują zwierzęta na futra, a nie w celach konsumpcyjnych – w sensie konsumpcji/hodowli spożywania tego mięsa tylko tych, które wykorzystują je na futra. No to taką naturalną przeciwniczką – pytanie czy do takiej walki mogłoby dojść. Na przykład ta Kazimierska, która żyła kiedyś z ludzkiej krzywdy, a teraz żyje z krzywdy zwierząt mordowanych wcześniej, a później przetwarzanych na futra, które ona w swoim sklepie sprzedaje. Mówię o Kazimierskiej z Królowych Życia. Mówię tak bardzo abstrakcyjnie, bo jeśli miałoby być jakieś zestawienie mojej żony no to ktoś taki jak Kazimierska, gdzie byłby spór ideologiczny, taki od serca.

Cała rozmowa poniżej:

Jak myślicie – jest szansa na takie zestawienie?                  

Zobacz także:

High League 3: Lukas TV ma do wyjaśnienia konflikt z Kossakowskim w Ergo Arenie! Co wy na to?

Łukasz Wdowiak i Kamil Kossakowski stoczą swoją drugą walkę w organizacji High League. Do ich starcia dojdzie czwartego czerwca w Ergo Arenie. Tu jest do wyjaśnienia pewna spina. Popularny ”Lukas TV” tuż po ostatniej walce nie ukrywał, że ma dużą niechęć do Kossakowskiego. Będą dymy na pierwszej konferencji? O wszystkim się przekonanym w najbliższą środę.

Jest nagranie zza kulis! Takie pieniądze dostali zawodnicy za uczestniczenie w Royal Division 1! Widzieliście?

To nie koniec nagrań zza kulis gali Royal Divsion 1. Tomasz Olejnik zrobił wszystko, aby doszła do skutku pierwsza edycja nowego freakowego projektu. Jak się okazuje był problem z pieniędzmi dla uczestników, którzy postanowili podjąć ryzyko i ”zawalczyć” w szalonych warunkach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis