Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLMurańskiMurański postanowił oskarżyć dziennikarza! Żąda 200 tys złotych: Szkalowanie w mediach…

Murański postanowił oskarżyć dziennikarza! Żąda 200 tys złotych: Szkalowanie w mediach…

Jak poinformował serwis salon24.pl – Jacek ”Muran” Murański zdecydował się oskarżyć dziennikarza. Freak fighter poza przeprosinami żąda chociażby 200 tysięcy złotych. Murański zachowanie dziennikarza nazwał – uporczywym poniżaniem i szkalowaniem w mediach.

Murański

Mowa oczywiście o Łukaszu E., którego ludzie znają z kanału ”AntyFakty”. Na wspomnianym kanale pojawiło się sporo materiałów o Jacku Murańskim oraz o Mateuszu. Były długie rozmowy z bratem Jacka Murańskiego czy chociażby sąsiadem jego zmarłego ojca.

Murański wraca do klatki siedemnastego czerwca na gali High League 7 w Krakowie. Rywala ”Murana” poznamy podczas losowania, bowiem wystartuje on w grand prix. Już w tym momencie znamy też paru innych uczestników turnieju. Są nimi Marcin ”El Testosteron” Najman, Jakub ”Japczan” Piotrowicz, Tomasz ”Szalony Reporter” Matysiak oraz Mariusz ”Super Mario” Sobczak.

Murański żąda przeprosin i pieniędzy!

Jak podaje portal salon24.pl do wydziału karnego Sądu Rejonowego we Wrocławiu wpłynął prywatny akt oskarżenia, w którym ”Muran” żąda przeprosin, 200 tysięcy złotych nawiązki, roku ograniczenia wolności oraz wykonywania przez ten okres prac społecznych przez dziennikarza z portalu ”Antyfakty”.

Pomawianie o oszustwa, uporczywe poniżanie i szkalowanie w mediach, pisanie oczerniających komentarzy, brak obiektywizmu i nierzetelność – powiedział Jacek Murański.

Cały artykuł możecie zobaczyć [TUTAJ]

To nie koniec, bowiem Murański w mediach społecznościowych dodał i zaznaczył, że wraz z żoną nie wezmą nawet złotówki. Wszystko zostanie przekazane WOŚP i Caritas Polska.

Dla jasności. Składam publiczną deklarację ,że z żądanych w pozwie jako zadośćuczynie 200 tyś złotych za ” MAKABRYCZNY TANIEC NA TRUMNIE ” od redaktora Łukasz Ekiert https://www.facebook.com/lukasz.ekiertz zasadzonej przez Sąd kwoty nie zachowamy z żoną Joanna Godlewska – Murańska ani jednej złotówki.

Całość z zasądzonej kwoty przekażemy #ponadpodziałamina rzecz potrzebujących wsparcia dzieci i wpłacimy równo po 50 % na rzecz dwóch podmiotów, które taką pomoc od wielu już lat godnie chorym i potrzebującym dzieciom niosą , czyli dla WOŚP i Caritas Polska .

Jeżeli dodatkowe nasze cierpienia i łzy mojej żony po haniebnych atakach redakcji ( nomen omen ) Antyfaktów, i odbywającym się ” cynicznym tańcu” wprosi na trumnie naszego dziecka, jeżeli bezpodstawne (!!!) szarganie dobrej pamięci po naszym synku,( na co Mateusz po prostu sobie w swoim krótkim życiu nie zasłużył : GDYŻ NIE UCZYNIŁ W SWOIM ŹYCIU ŻADNEJ KRZYWDY ) , jeżeli to nasze dodatkowe cierpienie po tym medialnym linczu na nas i dobrej pamięci po Mateuszu , przeprowadzonym przez kanał Antyfaktów , ma się choć w jakimś stopniu przyczynić do czegoś dobrego… czyli do wsparcia potrzebujących pomocy dzieci- z zasądzonej przez Sąd we Wrocławiu od redaktora Łukasza Ekierta kwoty .

To bierzemy na swoje ramiona ten dodatkowy krzyż jakim będzie dla nas ten proces.

Jednocześnie uważamy ,że redaktor Łukasz Ekiert jako zawodowy dziennikarz pracujacy w tak gigantycznej strukturze jak Grupa Eurozet , redaktor pracujący dla takich rozgłośni jak Meloradio i Antyradio , za swoją ” aktywność ” i medialne skakanie po zwłokach mojego Mateusza, w pełni zasługuje na nominację ze strony swojego zawodowego środowiska do tytułu ” DZIENNIKARSKIEJ HIENY ROKU 2023″

A jako że ‘ hienizm po śmierci Mateusza Murańskiego ” objawił się nie tylko w środowisku dziennikarskim ale i developerskim… mam silne przekonanie, , że po ujawnieniu i opisaniu w rzetelnym materiale okoliczności , nie tylko moralnie nagranych, ale i bezprawnych działań Michała O. i jego pomagiera i pełnomocnika Damiana G , również tych dwóch zasłuży sobie na nominację ich środowiska do tytułu ” PATO- DEVELOPER I HIENA ROKU 2023 ” cdn …Już wkrótce

https://www.salon24.pl/newsroom/1300486,muranski-oskarza-dziennikarza-i-zada-200-tys-zlotych-jest-akt-oskarzeniaDla…

Posted by Jacek Murański on Tuesday, May 9, 2023

Zobacz także:

Pająk trafi do High League? Gwiazda organizacji mówi do podróżnika: Możesz być next!

Na instagramie ”fightsfreakmma” pojawiła się grafika z Piotrem Pająkiem oraz pytanie z kim chcieliby fani zobaczyć go w kolejnym pojedynku. Pod postem postanowiła wypowiedzieć się gwiazda High League, która pojawiła się na liście potencjalnych rywali.

Prezes FEN ogłosił swoją walkę w boksie. Przeciwnikiem inny prezes! Widzieliście?

Paweł Jóźwiak, czyli popularny Prezes FEN ogłosił swoją kolejną walkę. Tym razem zobaczymy go w boksie. Starcie w szermierce na pięści to nie lada niespodzianka dla kibiców sportów walki w Polsce. Co ciekawe, przeciwnikiem Prezesa FEN będzie inny prezes.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis