MMA PLMurańskiMurański pokazał trening ojca: Wraca do sprawności niezniszczalnego gościa sprzed 10-15 lat!

Murański pokazał trening ojca: Wraca do sprawności niezniszczalnego gościa sprzed 10-15 lat!

Już niebawem poznamy szczegóły następnego pojedynku Jacka oraz Mateusza Murańskiego. Drugi wspomniany postanowił w mediach społecznościowych udostępnić fragment z treningu ojca. ”Muran” zapewnia, że jego ojciec powoli wraca do sprawności niezniszczalnego człowieka sprzed 10-15 lat.

Murański

Jacek Murański szykuje się do drugiego pojedynku w organizacji FAME MMA. 52-latek trenuje w Corpus Gym pod okiem Roberta Maruszaka. W ostatnim czasie udało nam się pojawić w klubie, gdzie nagraliśmy sparing Jacka z trenerem. Widać, że ”Muran” robi postępy i będzie chciał zaskoczyć.

Sami zobaczcie:

Mateusz Murański pokazał trening ojca!

Mateusz Murański w mediach społecznościowych postanowił udostępnić fragment z treningu Jacka. ”Muran” zapewnia, że jego ojciec jeszcze namiesza!

Ktoś tu wraca do sprawności niezniszczalnego gościa sprzed 10-15 lat. Ten Pan jeszcze namiesza, tego możecie być pewni.

Całe nagranie poniżej:

Posted by Freak Fight on Monday, July 4, 2022

Murański nie zamierza zwalniać. Mateusz zapowiedział debiut w zawodowym boksie, który ma nastąpić jeszcze w tym roku. Murański nawołuje też do rewanżu z Kasjuszem ”Don Kasjo” Życińskim.

Ładniutkie zabawy sparingowe czysto bokserskie @robert.maruszak Także szykuje się na mocne grzmoty, bo już ostrzę sobie zęby na walkę rewanżową z @donkasjo, bo myślę wielu z Was chciało zobaczyć mnie w walce z Kasjuszem po pełnym okresie przygotowawczym, a nie 2 tygodniowym. Mam nadzieje, że uda się to zrobić jeszcze w tym roku. Teraz już wiem, że boks to coś jak gra w szachy, zupełnie inna bajka niż MMA.

Zobacz także:

Nate Diaz sprzedał wychowawczego dziennikarzowi podczas UFC 276: Uważaj na swoje tweety! Widzieliście?

Do niecodziennej sytuacji doszło na zapleczu podczas gali UFC 276 w Las Vegas, gdzie gościł między innymi jeden z najpopularniejszych zawodników mieszanych sztuk walki na świecie – Nate Diaz. Stocktończyk sprzedał wychowawczego dziennikarzowi podczas ich wywiadu.

Niespodziewany face to face Jana Błachowicza na zapleczu podczas UFC 276 [WIDEO] Chcielibyście zobaczyć takie starcie?

Podczas minionej już gali UFC 276 w Las Vegas kibice zobaczyli zakulisowe wideo, gdzie obejrzeliśmy niespodziewany face to face Jana Błachowicza. Były mistrz wagi półciężkiej “starł” się z przyjacielem Israela Adesanyi.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis