MMA PLFAME MMAMurański ostro odpowiada Popkowi: Ty fałszywa dwulicowa mendo, jakbyś mógł sprzedałbyś własnego dzieciaka!

Murański ostro odpowiada Popkowi: Ty fałszywa dwulicowa mendo, jakbyś mógł sprzedałbyś własnego dzieciaka!

Jacek Murański postanowił w mocnych słowach odpowiedzieć Popkowi. Nie od dziś wiadomo, że rodzina Murańskich nie przepada za ”Królem Albanii” i jest tu mocna spina. Niewykluczone, że w przyszłości dojdzie do takiego zestawienia.

Murański

Popularny raper najbliższy pojedynek stoczy dwudziestego szóstego marca. Zawodnik z Legnicy podczas FAME MMA 13 na zasadach MMA zmierzy się z doświadczonym Normanem Parke.

Popek wypowiedział się o Jacku Murańskim.

Widziałem jego walkę. Niech da sobie ku*wa spokój (…) Pier*olnąłbym brechtem i poprosiłbym o kogoś innego, bo to jest wstyd.

Cały wywiad poniżej:

Jacek Murański odpowiada!

Jacek Murański w rozmowie z naszym portalem skomentował ostatnie słowa Popka.

Popek Ty judaszu tak jak już kiedyś powiedziałem Ty fałszywa dwulicowa mendo. Ty jeżeli byś mógł byś sprzedał własnego dzieciaka, takim jesteś typem. Zdradzasz wszystkich co Ci ufają, zdradzasz wszystkich którzy z dobrym sercem idą do Ciebie i Ci pomagają/wspierają bezinteresownie. Ja nie jestem pierwszy na tej liście, żeby była jasność – to normalne działanie Popka tylko ja go wtedy z tej strony nie znałem, póki nie przekonałem się na własnej skórze. Ty nędzna kreaturo. Popku kto się śmieje ten się śmieje ostatni.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

MMA VIP 4: Krycha UFC rezygnuje z gali Marcina Najmana! Znamy powody! Widzieliście?

Krystian Wilczak za pomocą mediów społecznościowych zdradził, że ostatecznie nie wystąpi na evencie Marcina Najmana. Gala MMA VIP 4 odbędzie się już piątego marca. Przypomnijmy, że ”Krycha UFC” miał zmierzyć się z doświadczonym pięściarzem Rafałem Jackiewiczem w formule MMA.

Ferrari nie odpuszcza: Walki nie będzie, jedyne rozwiązanie to ulica! Co wy na to?

Konflikt na linii Ferrari – Polak się nie kończy. Można mieć wrażenie, że to nigdy się nie skończy. Już raz się pojednali, ale tarcia ciągle wracają i teraz eskalowały jak nigdy wcześniej. Na niedzielnej konferencji poprzedzającej trzynastą edycję FAME, doszło do wymiany uprzejmości, gdzie Panowie nie szczypali się w język.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis