MMA PLMarcin NajmanMurański ostro o pomyśle Najmana: Kompletne dno! Jest niedorozwinięty intelektualnie! [WIDEO]

Murański ostro o pomyśle Najmana: Kompletne dno! Jest niedorozwinięty intelektualnie! [WIDEO]

Mateusz Murański pojawił się na piątkowej gali WOTORE 4. Nie była to zaskakująca obecność, bo przecież w turnieju na gołe pięści wystartował jego trener – Robert Maruszak. ”Muran” w mocnych słowach wypowiedział się o pomyśle Marcina Najmana.

Najman

W pewnym momencie mówiło się nawet o potencjalnej walce ”El Testosterona” z Mateuszem Murańskim. Nie można wykluczyć, że do takiego zestawienia dojdzie w przyszłości. Najman nie miał nic przeciwko, aby zorganizować taką walkę.

Pytacie, czy jest jeszcze możliwa walka moja z tą starą gangreną Murańskim. Ja nie widzę takiej możliwości, ponieważ ten człowiek nie umie walczyć. To, co powiedział Mirek Okniński ”Nie bijmy Jacka ratlerka”. To ja się absolutnie pod tym podpisuję.  Natomiast jeśli już miałoby dojść do konfrontacji Najman-Murański, to najchętniej stoczyłbym pojedynek z tą młodą gangreną, bo on jednak coś tam pokazywał w tych ostatnich pojedynkach. Stary bić się nie umie. To już wszyscy wiemy.  Ja to zapowiadałem, że te wszystkie farmazony będzie można opowiadać do momentu wyjścia do oktagonu, w oktagonie nie pokazał absolutnie nic. Nie potrafi zadawać ciosów. Natomiast tego młodego Murańskiego jak najbardziej mogę nauczyć dobrych manier poprzez  wp**rdol, który mógłby dostać w walce ze mną.

Murański ostro o Najmanie!

Mateusz Murański w mocnych słowach wypowiedział się o pomyśle Marcina Najmana. W ostatnich tygodniach na ”El Testosterona” spadła naprawdę duża krytyka.

Wiesz co ja nie chciałbym się wypowiadać, bo… Jeżeli chodzi o pomysł kompletne dno. Pomijając postać Pana Andrzeja ”Słowika”. To, że zostało to zdjęte jeden do jednego z Prime Show słabe, ale to jest Marcin Najman czego możemy się spodziewać! (…) Na pewno zobaczycie starcie Najman-Muran w pierwszej połowie tego roku.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Syn Jerzego Kuleja ostrzega Najmana: Podpiera się nazwiskiem mojego ojca w haniebnych celach! Co wy na to?

Marcin Najman w swoich wypowiedziach często odwołuje się do śp. Jerzego Kuleja. W tej sprawie zareagował syn legendarnego trenera – Waldemar Kulej, który ostrzega ”El Testosterona”.

Było gorąco! Wściekły Henriksen odklepał, ale dalej domagał się walki z Pasternakiem! Widzieliście?

Po walce wieczoru WOTORE 4 było naprawdę gorąco. Ręka Michała Pasternaka od razu nie został uniesiona do góry, bo była możliwość, że w arenie dojdzie do tak zwanej afery. Simon Henriksen był wściekły i domagał się od razu kontynuowania walki z naszym reprezentantem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis