MMA PLMurańskiMurański ostro o Nitro: To nie jest chłopiec w krótkich majteczkach którego udaje, to zagrożenie! [WIDEO]

Murański ostro o Nitro: To nie jest chłopiec w krótkich majteczkach którego udaje, to zagrożenie! [WIDEO]

Jacek Murański w rozmowie z naszym portalem wypowiedział się o ostatnich sytuacjach, przy których niewątpliwie było głośno. ”Muran” ponownie zabrał głos i wypowiedział się mocno o popularnym youtuberze. Przypomnijmy, że Sergiusz Górski pojawił się na linii (podczas programu cage) i zapewnił, że pozwie Jacka.

Murański

”Muran” szykuje się do drugiej walki w mieszanych sztukach walki. Nastąpi to dwudziestego szóstego sierpnia na gali FAME MMA 15 w Łodzi.

Jako pierwszy w klatce zamelduje się Mateusz Murański, który stoczy rewanż z Arkadiuszem Tańculą. Jeśli ”Aroy” będzie w stanie wyjść do kolejnej walki, to kibice zobaczą drugie starcie z Jackiem Murańskim. To nie koniec, bowiem ”Muran” również stoczy dwie walki. Jego przeciwnikiem będzie ”Szalony Reporter”.

Murański zabrał głos!

Jacek Murański w rozmowie z naszym portalem zabrał głos po ostatnich sytuacjach. ”Muran” zareagował również na wiadomość, że ”Nitrozyniak” zamierza go pozwać.

Cała rozmowa poniżej:

Podczas FAME MMA 12 w Ergo Arenie doszło do pierwszej walki Murańskiego. Jacek zastąpił kontuzjowanego syna i w extra fightcie zmierzył się z Arkadiuszem Tańculą. Była to walka w rzymskiej klatce, gdzie również dozwolone były uderzenia łokciem. Ostatecznie Murański po kolejnym faulu został zdyskwalifikowany i pozostał spory niesmak.

Zobacz także:

Denis Załęcki zdradza szczegóły kontuzji! Poważny uraz ”Bad Boya”! Widzieliście?

Denis Załęcki w rozmowie z Mateuszem Kaniowski został zapytany o kontuzję, której doznał na treningu w Akademii Sportów Walki Wilanów. Przypomnijmy, że ”Bad Boy” dołączył pod skrzydła Mirosława Oknińskiego, który pojawi się w jego narożniku podczas najbliższego starcia.

Naruszczka o Jacku Murańskim: Pokazał, że jest inteligentnym gościem, potrafi analizować! Co wy na to?

Marcin Naruszczka w rozmowie z portalem fightsport.pl wypowiedział się o zachowaniu Jacka Murańskiego podczas ostatniej konferencji FAME MMA. Doświadczony zawodnik MMA pochwalił freak fightera. Mowa o sytuacji, gdy ”Muran” postanowił przeczytać list do carycy Katarzyny II.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis