MMA PLMurańskiMurański o drugiej walce z Tańculą: Rewanż jest nieunikniony i tym razem ciężko znokautuje!

Murański o drugiej walce z Tańculą: Rewanż jest nieunikniony i tym razem ciężko znokautuje!

Foto: FAME MMA

Mateusz Murański nie powiedział ostatniego słowa! ”Muran” w mediach społecznościowych zapewnia, że kwestią czasu jest jego drugie starcie z Arkadiuszem Tańculą. Zmotywowany Murański gwarantuje, że tym razem walka nie potrwała całego dystansu.

Do ich pierwszego starcia doszło piętnastego maja na jubileuszowej gali FAME MMA 10. Do rozwiązania był konflikt, który cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Walka dostarczyła również mnóstwo emocji. Murański był twardy i do samego końca próbował przechylić szansę na swoją korzyść. Na całym dystansie jednak lepiej wyglądał Tańcula, który wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Murański: Na miejscu Arka popadłbym w głęboko depresje po takim zwycięstwie!

Mateusz Murański na instagramie wypowiedział się o potencjalnym drugim starciu z Arkadiuszem Tańculą. ”Muran” zapewnia, że dojdzie do rewanżu, lecz nie w organizacji… FAME MMA!

Niestety w moim debiucie w 3 rundzie , zabrakło kropki nad i żeby sprawiedliwości stało się zadość i zachodzę w głowę jak mogłem go nie znokautować , i nie pozostawić decyzji sędziom. Niestety pupilek federacji @famemmatv “wygrał “ledwo na punkty a mi zabrakło zimnej głowy żeby go ciężko znokautować i zamknąć ten etap, chociaż na miejscu Arka popadłbym w głęboko depresje po takim zwycięstwie jak widać na załączonych obrazku i wyniesieniu z klatki na noszach przez pogotowie ratunkowe , a miało to się skończyć w 30 sekund jak to buńczucznie zapowiadał boski Aro. Tak więc rewanż jest nieunikniony i tym razem ciężko znokautuje pana aspirującego do @ksw_mma , wiem że cała Polska chciała by zobaczyć Nasz rewanż , z tym że po 1 już na pewno nie w tej samej organizacji, bo mężczyzna w życiu ma dwie rzeczy jaja , i honor który szczeniacką zagrywką próbowali mi zabrać @wojtekgola , @boxdel , @krzysztofrozpara nie wypłacając mi wynagrodzenia , za jak to oni powiedzieli po walce najlepszą walkę w historii @famemmatv ,gdzie miałem podpisany kontrakt tylko na jedna walkę. Więc chłopcy ani mnie ziębi ani parzy te Wasze marne wynagrodzenie. Na ten moment 31 lipca zapraszam Was na moją walkę wieczoru z @warszawski_dresik na gali @elitefighters.tv oraz również w tym roku mam już zaplanowane jeszcze dwie walki , z tego co słyszałem Arek również. Więc widzimy się na początku przyszłego roku ? A gdzie ??? Czas pokaże 😉

Zobacz także:

Ewa Brodnicka trenuje MMA! Już niedługo debiut?

To byłoby zaskoczenie! Ewa Brodnicka na sali Aligatores Fight Club trenuje MMA. Czyżby to zwiastuje debiut w mieszanych sztukach walki? Nie możemy tego wykluczyć.

Nie żyje 7-letni judoka! Parę miesięcy wcześniej trafił do szpitala po brutalnym treningu! Widzieliście?

Doszło do tragedii! Nie żyje siedmioletni chłopiec, który dwa miesiące temu trafił do szpitala po brutalnym treningu. Cała sytuacja miała miejsce w jednej ze szkół na Tajwanie.