MMA PLArek TańculaMurański nie chce teraz walczyć z Tyburskim! Tańcula komentuje: Obsrał zbroję przed nim!

Murański nie chce teraz walczyć z Tyburskim! Tańcula komentuje: Obsrał zbroję przed nim!

Arkadiusz Tańcula na kanale ”Szalony Tancula” skomentował ostatnią konferencję Prime Show MMA. Co ciekawe na pierwszej edycji ma zawalczyć jego odwieczny rywal Mateusz Murański, który  postanowił odmówił walki z Pawłem Tyburskim.

Tańcula

Murański wstępnie miał zmierzyć się z Jackiem Frostem. Ostatecznie ta postać nie pojawiła się na konferencji prasowej. Już niebawem organizacja Prime Show MMA skomentuje całą sytuację. Murański o potencjalnej walce z Tyburskim dowiedział się w ostatniej chwili.

Niewykluczone, że będzie to już druga edycja. Mateusz Murański jest otwarty na zestawienie z Pawłem Tyburskim, ale nie na najbliższej gali. Tym samym Tyburski pozostaje póki co bez przeciwnika.

Arkadiusz Tańcula komentuje!

Arkadiusz Tańcula skomentował ostatnią konferencję Prime Show MMA, a ponadto zachowanie Mateusza Murańskiego. Jego odwieczny rywal postanowił odmówić walki z Pawłem Tyburskim na najbliższej gali Prime.

Szukał Paweł Tyburski tego przeciwnika. Murański no raczej wiadomo obsrał zbroję przed nim. I tak długo obsrał. Problem Pawła Tyburskiego będzie podobny jak Araba. Ludzie po prostu nie chcą z nim się bić. Ludzie zauważyli, że jest silny, że coś tam… i nie ma przeciwnika (..) Też nie mieli dla Pawła Tyburskiego, może go sprowokuje, może mu powie ”pokonasz mnie to nie musisz pokonywać Tańculi, jak pokonasz mnie to jesteś lepszy niż Tańcula”. I wiesz, nie zadziałało na Murańskiego. Może tak chcieli.

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

Marcin Najman: Badania, te które wykonałem mówią jasno muszę kończyć! Co wy na to?

Marcin Najman mówi koniec! ”El Testosteron” zamierza w tym roku stoczyć dwie bądź trzy walki, a potem przejść na sportową emeryturę. Były bokser na swoim kanale YouTube zapowiada, że najbliższy rok będzie ostatnim jeśli chodzi o starty.

Pięściarz uderzył sędziego! Gruzin nie mógł pogodzić się z przerwaniem [WIDEO] Widzieliście?

W sobotę w Hollywood doszło do nocy wagi ciężkiej w boksie. Jeden z pojedynków wzbudził duże dyskusje. Mowa o starciu Iago Kiladze (27-6-1, 19 KO), który był dosłownie o włos od sprawienia dużej niespodzianki. Sędzia pośpieszył się z przerwaniem i dostał za to ciosa!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis