MMA PLFAME MMAMurański miał ważne przesłanie do młodzieży! ”Muran” przeczytał list carycy Katarzyny II! [WIDEO]

Murański miał ważne przesłanie do młodzieży! ”Muran” przeczytał list carycy Katarzyny II! [WIDEO]

Jacek Murański ponownie zaskoczył! ”Muran” ponownie podczas konferencji FAME MMA miał ważne przesłanie do młodzieży. Jacek zapewnił, że wydarzenia frekoawej organizacji śledzi dużo osób, więc jest to odpowiednie miejsce. Murański postanowił przeczytać list carycy Katarzyny II.

Murański

Warto zaznaczyć, że na FAME MMA 15 jako pierwszy w klatce pojawi się Mateusz Murański.

”Muran” ostatni pojedynek stoczył na 14 edycji w Tauron Arenie, gdzie miał do wyjaśnienia mocny konflikt z Alanem Kwiecińskim. Mateusz po 3-rundach wygrał niejednogłośną decyzją sędziów. Warto zaznaczyć, że Murański w drugiej rundzie miał rywala na deskach.Niewykluczone, że w przyszłości dojdzie do ich rewanżu – tu konflikt nie został zakończony.

Tańcula: To nie jest odpowiednie miejsce na takie zachowanie!

Jacek Murański rozpoczął konferencję FAME MMA 15 od ważnego przesłania do młodzieży. ”Muran” przeczytał list carycy Katarzyny II.

Arkadiusz Tańcula stwierdził, że nie jest to odpowiednie miejsce na takie przekazy/zachowania.

Cała sytuacja poniżej:

Zobacz także:

Szpilka odpowiada na słowa Oknińskiego: Dziwie się, że trener się wypowiada w taki sposób! Widzieliście?

Artur Szpilka w rozmowie z portalem mmarocks.pl został zapytany o ostatnie wypowiedzi Mirosław Oknińskiego w mediach społecznościowych. Przypomnijmy, że Denis Załęcki został nowym podopiecznym uznanego i szanowanego trenera w naszym kraju.

Marcin Najman popiera Różańskiego: Dzisiaj sprzedaje się wyłącznie głupota, a nie sport! Co wy na to?

Marcin Najman postanowił zareagować po wywiadzie Łukasza Różańskiego z Super Expressem. ”El Testosteron” zapewnia, że w dzisiejszych czasach sprzedaje się wyłącznie głupota. Jako przykład podał ostatni trening łokci w wykonaniu Jacka Murańskiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis