MMA PLNajnowszeArek TańculaMurański ma zakaz występu na Narodowym? Arek Tańcula zdradza kto jest na czarnej liście [WIDEO]

Murański ma zakaz występu na Narodowym? Arek Tańcula zdradza kto jest na czarnej liście [WIDEO]

Już 31 sierpnia dojdzie do wyczekiwanego przez wielu kibiców momentu. Federacja freakowa zadebiutuje na PGE Narodowym w Warszawie. Na największym polskim stadionie odbędzie się FAME 22: Ultimate.

Arek Tańcula Murański

O debiucie polskich federacji na Stadionie Narodowym mówiło się od wielu lat, ale wciąż brakowało konkretów. Mimo, że FAME MMA zapowiedziało swój event w Łodzi to nagle zmieniło plany. Zapowiedziano main-event wydarzenia jakim miało być starcie Amadeusza Ferrariego z Krzysztofem „Diablo” Włodarczykiem. Okazało się jednak, że kilka czynników pozwoliło na organizację eventu na PGE Narodowym i największa polska federacja freakowa postanowiła anulować dotychczasowe plany i na nowo rozpocząć budowanie karty, która ze względu na miejsce wydarzenia musi być spektakularna.

W sieci nie brakuje spekulacji, pogłosek i plotek o tych, którzy mogliby zawalczyć w Warszawie. Do tej pory FAME MMA ogłosiło zaledwie 1 nazwisko – Jarosława „Paszę” Jarząbkowskiego. Mała ilość ujawnionych uczestników nie przeszkadza organizacji w szybkiej sprzedaży biletów. Tylko w 30 minut sprzedano 10 tysięcy biletów, a po kilku dniach od sprzedaży ilość przekroczyła 20 tysięcy. Można spodziewać się kompletu?

W internetowej przestrzeni mówi się o wielu zawodnikach, którzy mogliby wejść do klatki FAME na największym polskim stadionie. Jakie zestawienia zaserwują nam włodarze?

O sytuacji więcej powiedział Arkadiusz Tańcula, który wrócił już do treningów po urazie nabytym w walce z Don Kasjo na PRIME 6 w Warszawie. Popularny „Aroy” może przygotowywać się do pojedynku, który najprawdopodobniej stoczy właśnie na PGE Narodowym. Jak się okazuje nie wszyscy są jednak mile widziani na największym polskim stadionie.

– W kuluarach słyszę, że władze niektórych nazwisk nie wpuszczą na stadion. Jest czarna lista ludzi, którzy nie zawalczą bo są po prostu tymi osobami. Pozdrawiam mojego kochanego, wiecznego oponenta

– rozpoczął w wywiadzie z Karolem Garncarzem Arkadiusz Tańcula.

Nie trudno się domyślić, że chodzi o Jacka Murańskiego co freak-fighter potwierdza w dalszej części wywiadu.

– Nie wpuszczają go. On jest największym patriotą w Polsce, ale Polska nie uważa go za największego patriotę i nie chce go na takim honorowym obiekcie

– dodał „Aroy”.

Z kim zmierzy się Arkadiusz Tańcula? Czy mimo wszystko starcie z Jackiem Murańskim jest możliwe? Pod jakim warunkiem? Jakie pojedynki są szykowane na FAME 22? Odpowiedzi w załączonym wywiadzie na kanale Karola Garncarza.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis