MMA PLDon KasjoMurański krytykuje Prime Show! Don Kasjo odpowiada: Większości rywalom odmawia!

Murański krytykuje Prime Show! Don Kasjo odpowiada: Większości rywalom odmawia!

Mateusz Murański pojawił się na piątkowej gali WOTORE 4. Nie był to przypadek, bo w turnieju na gołe pięści wystartował jego trener Robert Maruszak. ”Muran” w rozmowie z naszym portalem mocno wypowiedział się o organizacji Prime Show MMA.

Kasjo

Mateusz dalej nie zna przeciwnika i jest po części rozczarowany całą sytuacją.

Wiadomo tyle, że nic nie wiadomo. Nawet nie znam swojego rywala. Wiesz to jest słabe i nieprofesjonalne. W moim odczuciu, w odczuciu mojego ojca, który prowadzi te rozmowy – jest moim menadżerem pod kątem walk.   

Cała rozmowa poniżej:

Don Kasjo odpowiada: A my naprawdę Mateusza traktujemy poważnie!

Kasjusz Życiński odpowiedział na ostatnie słowa Mateusza Murańskiego. ”Don Kasjo” zdradził, że Mateusz odmówił już walki z paroma potencjalnymi rywalami.

Ja Mateusza bardzo lubię, ale nie będę ukrywał. Jak Mateusz też mówi – nie widziałem tak, bo nie siedzę w internecie. Uważam, że i tak dużo więcej siedzę jak zaczął prowadzić swoją organizację, ale nie miałem okazji posłuchać tego wywiadu. Mateusz niech też powie, że większości rywalom odmawia nie? A my naprawdę Mateusza traktujemy poważnie. Chcemy, żeby był usatysfakcjonowany z rywala, a nie że będzie brał gościa, która ma dostać totalny wpi**dol od razu. A Mateusz taki jest. Odmawia tego, tego i tego. My zaproponowaliśmy mu już – powiem kilku rywali i to nie dwóch.

Cała wypowiedź poniżej:

Zobacz także:

Norman Parke apeluje do Boxdela: Oddaj mój pas króla! Co wy na to?

Już niebawem poznamy szczegóły następnego pojedynku Normana Parke. ”Stormin” tym razem w mediach społecznościowych apelował do jednego z właścicieli FAME MMA. Parke ma nadzieje, że w obecnej sytuacji zostanie mu oddany pas króla.

Duża krytyka! Internauci ośmieszają miasto Wieluń po ogłoszeniu gali MMA VIP 4! Widzieliście?

Marcin Najman za pomocą mediów społecznościowych ogłosił, że gala MMA VIP 4 odbędzie się piątego marca w Wieluniu. Jak się okazuje wielka krytyka spadła nie tylko na ”El Testosterona”, a WOSiR czy urząd miasta.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis