MMA PLFAME MMAMurański komentuje zachowanie Kwiecińskiego: Słynna polska e-konfidenta miała odpocząć, a co robi?

Murański komentuje zachowanie Kwiecińskiego: Słynna polska e-konfidenta miała odpocząć, a co robi?

Mateusz Murański zabrał głos na insta stories. ”Muran” postanowił skomentować zachowanie swojego najbliższego przeciwnika. Przypomnijmy, że Alan Kwieciński pojawił się na wczorajszej konferencji High League 3, gdzie na trybunach doszło do awantury.

Murański

Do starcia Murańskiego z Kwiecińskim dojdzie już czternastego maja w Tauron Arenie. Pojedynek został zakontraktowany w formule MMA. Podczas ich konfrontacji słownej na konferencji czy ”face to face” padło dużo mocnych słów. Podobnie może być w poniedziałek, gdy dojdzie do drugiej konferencji FAME MMA 14.

Murański ostatni raz w klatce był widziany podczas PRIME SHOW MMA 1 w Atlas Arenie. Było to starcie na zasadach bokserskich z Kasjuszem Życińskim. Popularny ”Don Kasjo” po czterech rundach wygrał pewną jednogłośną decyzją sędziów.

Murański ostro o Kwiecińskim: Ten kundel sam się upokarza!

Mateusz Murański na insta stories postanowił skomentować wczorajsze zachowanie Alana Kwiecińskiego. I tym razem nie brakowało mocnych słów!

Słynna polska e-konfidenta, o której teraz wie cała Polska, miała odpocząć, a co robi? Pcha się w gips. Alaniku poczekaj, wytrzymaj. Naprawdę daj mi szansę, żeby to moja lewa ręka położyła Cię do szpitala, nie ktoś inny. Także teraz już wiecie jak w ciągu 5 sekund stać się analem, e-konfidentem, Najmanem. Karma zawsze wraca, a zawsze gdzie idziesz Ty, tam jesteś bity. Przypadek? Nie sądzę. 

Całe wideo poniżej:

Posted by Freak Fight on Thursday, May 5, 2022

Rozpiska FAME 14:

Walka wieczoru:
“Gimper” vs “Tromba”

Pozostałe:
Sergiusz “Nitro” Górski vs Marcin “Xayoo” Majkut
Agata “Fagata” Fąk vs Monika Kociołek
Piotr “Szeli” Szeliga vs Norman Parke
Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka vs Krystian “Krycha UFC” Wilczak – walka o pas bmistrzowski kat. 77 kg:
Robert Karaś vs Adam “AJ” Josef
Alan “Alanik” Kwieciński vs Mateusz “Muran” Murański
Mariusz “Hejter” Słoński vs Dawid Malczyński
Katarzyna “LalaLuna” Aleksander vs TBA

Zobacz także:

Denis Załęcki w FAME MMA? Boxdel składa propozycję, Nitro komentuje: Mówiłem, żeby brać Denisa!

Czy Denis Załęcki zawalczy w przyszłości w FAME MMA? Znany Torunianin, który przeżywa teraz rozkwit popularności póki co wystąpi na gali High League 3, gdzie zmierzy się w walce MMA ze znanym kickbokserem Mateuszem “Don Diego” Kubiszynem. Ale w przyszłości, kto wie?

“Hardkorowy Koksu” nie wytrzymał na konferencji High League 3: Daj nam głos, a nie się wpie*dalasz! Widzieliście?

Podczas ostatniej części konferencji High League 3 doszło do kolejnych dymów. Tym razem zobaczyliśmy konfrontację słowną pomiędzy Hardkorowym Koksem, a ”Roburem” i ”Albeto” z Marcinem Dubielem. W pewnym momencie na scenie pojawił się Paweł Tyburski, który już od jakiegoś czasu ma mocny konflikt z raperem. Niewykluczone, że do takiego starcia dojdzie w niedalekiej przyszłości – o czym wspomniał na konferencji Malik Montana.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis