MMA PLMariusz PudzianowskiMurański komentuje słowa Pudziana: Jestem czynnym krawerem, na ulicy może wydarzyć się wszystko!

Murański komentuje słowa Pudziana: Jestem czynnym krawerem, na ulicy może wydarzyć się wszystko!

Jacek Murański w rozmowie z naszym portalem skomentował ostatni wpis Mariusza Pudzianowskiego. ”Muran” gwarantuje, że nie miałby szans w klatce jednak na ulicy może wydarzyć się wszystko.

Murański nie może narzekać na brak ofert w ostatnim czasie. ”Muran” na wizji dostał propozycję od organizacji Elite Fighters. Do jego debiutu w mieszanych sztukach walki ma dojść w grudniu. Przeciwnikiem będzie zawodnik mający na swoim koncie pojedynki w KSW.

Jacek Murański: Ulica nie zna litości!

Mariusz Pudzianowski postanowił zareagować na słowa Mateusza Murańskiego.

CHŁOPAKI ZMIEŃCIE DILERA BO ŹLE SIĘ DZIEJE Z WAMI;))))))) a i pismaka poniosła fantazja z pytaniem prowokującym:))))))) Cholera muszę się bać bo klan MURAŃSKICH CHCE MNIE UPOLOWAĆ 🥶🥶🥶🥶🥶🥸🥸🥸 Ps:dziś sobota i mam dobry humor wiec nie obrażam się na chlopakow za fantazje;))))

CHŁOPAKI ZMIEŃCIE DILERA BO ŹLE SIĘ DZIEJE Z WAMI;))))))) a i pismaka poniosła fantazja z pytaniem…

Posted by Mariusz Pudzianowski on Saturday, July 31, 2021

Teraz ten wpis skomentował Jacek Murański!

Ale to żart jakiś. Wiem, że tam Kaniowski w wywiadzie z Mateuszem… No macie panowie taki zwyczaj, że szukacie tak zwanych kliknięć. Mateusz tam bardzo rozsądnie wypowiedział. Zadał pytanie o moje szanse w walce z Mariuszem Pudzianowskim w klatce. No i zgodnie z prawdą odpowiedział, że byłyby żadne i ja też potwierdzam. Oczywiście, że z Mariuszem w klatce, nie żartujmy sobie, moje szanse byłby żadne. Natomiast Mateusz odpowiedział również zgodnie z prawdą, że na ulicy mogłoby wyglądać, ja nie mówię, że by wyglądało. Mogłoby wyglądać kompletnie inaczej. Ja jestem czynnym krawerem, na ulicy może się wydarzyć wszystko. Ulica nie zna litości, i nie zna tego co zobowiązuje w oktagonie, bo tam jest regulamin. Na ulicy nie podpisuje się regulaminu, więc odpowiedź Mateusza była adekwatna do rzeczywistości. Żadnych szans nie miałbym z Mariuszem, sam zresztą poczuł, że jest to podpuszczenie dziennikarza, zareagował żartobliwie, więc potwierdzam wszystko co powiedział Mateusz. Ja bym nie zmienił niczego w jego wypowiedzi, nie miałbym szans w klatce, ale na ulicy? Nie wiem, tam wszystko może się wydarzyć! Jeśli walczyliśmy na śmierć i życie to tylko jeden by wyszedł żywy, a każdy chce żyć.        

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Jan Błachowicz wystąpi w filmie Patryka Vegi. Jest już zwiastun i data premiery [WIDEO] Będziecie oglądać?

Polski mistrz UFC Jan Błachowicz (28-8) zyskuje na popularności. W najbliższym czasie czeka go nie tylko obrona mistrzowskiego pasa, ale również… debiut na srebrnym ekranie.

Najman jednak nie wróci? ”Okazał się kompletnym wariatem szukającym wyłącznie fejmu!”

Wszystko wskazuje na to, że Marcin Najman nie wróci jednak do klatki. ”El Testosteron” w mediach społecznościowych twierdzi, że Jacek Murański liczy na zasięgi/pieniądze, a nie na walkę! Wydaje się, że starcie z Pawłem Jóźwiakiem również jest mocno zagrożone.