MMA PLBoksMurański już niedługo zadebiutuje w boksie zawodowym! ”Muran” prezentuje umiejętności! [WIDEO]

Murański już niedługo zadebiutuje w boksie zawodowym! ”Muran” prezentuje umiejętności! [WIDEO]

Mateusz Murański nie zwalania tempa! W tym roku jeszcze parę razy ”Muran” pojawi się w klatce/ringu. Jak udało nam się ustalić w 2022 roku Mateusz zadebiutuje w zawodowym boksie. Freak fighter pracujący ciężko/aspirujący na bycie fighterem w mediach społecznościowych zaprezentował swoje umiejętności, które szlifuje pod okiem Roberta Maruszaka.

Murański

Wszystko na to wskazuje, że Mateusz Murański swoje najbliższe starcie stoczy na FAME MMA 15. Już niebawem poznamy jego przeciwnika.

Murański ostatni pojedynek stoczył na 14 edycji w Tauron Arenie, gdzie miał do wyjaśnienia mocny konflikt z Alanem Kwiecińskim. Mateusz po 3-rundach wygrał niejednogłośną decyzją sędziów. Warto zaznaczyć, że Murański w drugiej rundzie miał rywala na deskach.Niewykluczone, że w przyszłości dojdzie do ich rewanżu – tu konflikt nie został zakończony.

Murański prezentuje umiejętności!

Mateusz Murański w mediach społecznościowych zaprezentował swoje umiejętności. Trzeba przyznać, że jest tu widoczny progres.

Ładniutkie zabawy sparingowe czysto bokserskie @robert.maruszak Także szykuje się na mocne grzmoty, bo już ostrzę sobie zęby na walkę rewanżową z @donkasjo, bo myślę wielu z Was chciało zobaczyć mnie w walce z Kasjuszem po pełnym okresie przygotowawczym, a nie 2 tygodniowym. Mam nadzieje, że uda się to zrobić jeszcze w tym roku. Teraz już wiem, że boks to coś jak gra w szachy, zupełnie inna bajka niż MMA.

Sami zobaczcie:

”Muran” ma nadzieje, że w niedalekiej przyszłości dojdzie do jego rewanżu z Kasjuszem ”Don Kasjo” Życińskim w boksie. Mateusz zapewnia, że miał mało czasu na przygotowania pod tą formułę, więc chciałby dostać szansę na sprawienie dużej niespodzianki.

Zobacz także:

Reakcje w Polsce i na świecie po wielkim zwycięstwie Mateusza Gamrota w Las Vegas! Widzieliście?

Mateusz Gamrot (21-1) w Las Vegas po raz pierwszy wystąpił w walce wieczoru na gali UFC. ”Gamer” po 5-rundach jednogłośną decyzją sędziów pokonał mocnego Armana Tsarukyana (18-3). Reprezentant Armenii postawił twarde warunki i do samego końca sprawiał wielkie kłopoty byłemu podwójnemu mistrzowi KSW.

Roberto Soldić może wybrać zaskakujący kierunek! Nie będzie to UFC i KSW? Giganci walczą o “Robocopa”!

Roberto Soldić ma wiele ofert kolejnych występów w MMA. Nie tylko UFC i KSW walczy o to, aby “Robocop” toczył u nich efektowne pojedynki. Jaki kierunek ostatecznie wybierze chorwacki wojownik?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis