MMA PLArek TańculaMurański gwarantuje, że dojdzie do rewanżu z Tańculą: Aro ponownie zostanie wyniesiony na noszach!

Murański gwarantuje, że dojdzie do rewanżu z Tańculą: Aro ponownie zostanie wyniesiony na noszach!

Czy dojdzie do wyczekiwanego rewanżu? Mateusz Murański jest przekonany, że już niebawem kibice doczekają się jego drugiego starcia z Arkadiuszem Tańculą. Nie brakowało mocnych słów, bowiem konflikt nie został zakończony.

Ich pojedynek na jubileuszowej gali FAME MMA 10 cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. ”Aroy” w pierwszej i drugiej rundzie dzielił i rządził. Trzeba jednak oddać szacunek Mateuszowi, który do samego końca próbował przechylić szalę na swoją korzyść. Zabrakło kondycji, aby mocniej ruszyć na zdecydowanie mocniej zmęczonego rywala. Murański w tym pojedynku przyjął naprawdę dużą ilość uderzeń…

Murański mówi o rewanżu z Tańculą!

Wielu kibiców chciałoby zobaczyć drugie starcie pomiędzy Mateuszem Murańskim, a Arkadiuszem Tańculą. ”Muran” gwarantuje, że jest to tylko kwestia czasu.

Kilka sekund przed najbardziej brutalnym nokautem w historii freak fightów ,którą udało mi się zakończyć w minutę , oczywiście z całym szacunkiem dla mojego rywala @mielonidas , który jest czynnym zawodnikiem i trenuje już kilka lat w klubie @czerwonysmok.poznan ,oraz wygrał przez TKO , między innymi z @kizo_wnik_058 , który miał walczyć z @popek_oficjalnie , na którego w nadchodzącym roku przyjdzie czas skrzyżować rękawice , ponieważ mamy sobie wiele animozji do wyjaśnienia to była moja druga walka wieczoru.Więc w przypadku przegranej z Norbertem @warszawski_dresik , druga walka by się nie odbyła , natomiast @warszawski_dresik , bardzo zaskoczył mnie swoją dyspozycją oraz kondycją i postawił na prawdę ciężkie warunki , aczkolwiek taktycznie dzięki pomocy trenera @jacek_rumniak wygraliśmy te walkę na punkty i doszło do historycznego wydarzenia w moim wykonaniu , mianowicie dwie walki wieczoru jedna po drugiej z 15 minutową przerwą między walkami 🔥🔥🔥Ps. Myśle że bardzo mocnym wyzwaniem byłby @ochroniarz_69 , byłaby to napewno mocna batalia , z obopólnym szacunkiem do przeciwnika na przykład na gali @highleague_official lub @elitefighters.tv👊💪 Oczywiście na horyzoncie czeka mnie również rewanż z @arkadiusz_tancula , ponieważ parszywa polityka federacji @famemmatv nie pozwoliła mi wygrać tej walki , więc tym razem możecie być pewni ze boski Aro ponownie zostanie wyniesiony na noszach ale tym razem nie z wycieńczenia lecz po brutalnym nokaucie 👊🔥💪🦾👍A Wy z kim widzielibyście mnie w kolejnym pojedynku , i na jakiej gali ??

Arkadiusz Tańcula podczas ostatniej konferencji prasowej przed galą FAME MMA 11 został zapytany o triumf odwiecznego rywala.

Nic tylko mu pogratulować. W sumie dobrze wyszło, bo widzicie, to jednak nie jest taki kelner. Nikt nie wiedział, kim on jest. Ja go pierwszy testowałem. To tylko pokazało, że to był przeciwnik nawet godny. Jednak nie jest taką pi**ą, jak wszyscy myśleli, więc mój wysiłek, który musiałem włożyć, był adekwatny nie tyle do umiejętności, bo on nie ma umiejętności, ma wrodzoną taką twardość, że jest nie do znokautowania, ma twardą szczękę.

Zobacz także:

”Stormin” znów zaskakuje! Jasna deklaracja Parke w sprawie rewanżu z Don Kasjo! Co wy na to?

Pewne jest jedno Norman Parke (28-7-1) jeszcze nie raz zaskoczy nas swoimi wpisami w mediach społecznościowych. Jest jasna deklaracja ”Stormina” odnośnie rewanżu z Kasjuszem Życińskim. Ex zawodnik UFC wypowiedział się również o starciu z Popkiem oraz potencjalnym powrocie do KSW.

Misiek z Nadarzyna ostro trenuje! Jest kontuzja, noga mocno ucierpiała! Czekacie na debiut?

Mirosław Dąbrowski bierze na poważnie swoją przygodę z mieszanymi sztukami walki. ”Misiek z Nadarzyna” zadebiutuje już w przyszłym roku. Teraz czas na mocne treningi, więc nie brakuje pierwszych kontuzji.