MMA PLFAME MMAMurański do Kwiecińskiego: Przy Denisie uciekałeś jak hiena przed lwem, a przy mnie chciałeś przykozaczyć!

Murański do Kwiecińskiego: Przy Denisie uciekałeś jak hiena przed lwem, a przy mnie chciałeś przykozaczyć!

Mateusz Murański w mediach społecznościowych postanowił podsumować ostatni ”face to face” z Alanem Kwiecińskim. ”Muran” wspomniał o sytuacji ”Alanika” z Denisem Załęckim.

Kwieciński

Tu jest spina. Podczas ostatniego programu padały mocne słowa, a nawet Kwieciński w pewnym momencie nie wytrzymał i ruszył na przeciwnika. Michał ”Boxdel” Baron po raz pierwszy postanowił przerwać program i go dalej nie kontynuować.

Do ich starcia dojdzie już czternastego maja na FAME MMA 14 w Krakowie. Pojedynek jest zakontraktowany w formule MMA. Murański początkowo nie był chętny na starcie z ”Alanikiem”. ”Muran” zdecydował się, bowiem zaapelował, że jego przeciwnik odda część swojej gaży na cele charytatywne. 

Murański podsumowuje!

Mateusz Murański na instagramie postanowił podsumować ostatni program ”face to face” z Alanem Kwiecińskim. ”Muran” podkreśla, że Kwieciński nie był taki pewny siebie i wyrywny, gdy na przeciwko niego stanął Denis Załęcki.

Co Wy na drugi cage w @famemmatv , macie niedosyt , bo ja zdecydowanie TAK ‼️??? Tak na dobry początek dnia ‼️🔥 Jak widać po zachowaniu prawda boli , bardzo boli. Hipokryzja level hard to Twoje drugie imię Alaniku – powiadałeś ,że z partyzanta się nie wali na F2F z @bad_boy_denis_ a tu patrzcie długo nie było trzeba czekać na Twoją partyzantkę 😂🤥 Coś nie masz szczęścia chłopaczku… Przy Denisie uciekałeś jak hiena przed lwem , a przy mnie chciałeś przykozaczyć ,i „wywalić mi tosta” , ale coś Ci nie wyszło… A od delikatnego plaskacza poleciałeś kilka metrów ,przy tym tańcząc na nogach ,a pomysleć ,że to 5% siły mojej ręki ,a w dodatku dostając z otwartej , bo miałem jeszcze jakiś instynkt samozachowawczy ,żeby Ci światła nie zgasić przed walką , a przecież miałeś do mnie 0,5 sekundy , cytując klasyka 🤣 @jacekmuran_muranski Cieszę się , że miałeś za sobą asekuracje w postaci ochrony i w porę cię złapała ,bo inaczej wpadłbyś w kamery i jeszcze walka by się nie odbyła 😂✌️ Efekt slow motion specjalnie dla Was 🔥💪

Jak typujecie to starcie?

Rozpiska FAME 14:

Walka wieczoru:
“Gimper” vs “Tromba”

Pozostałe:
Sergiusz “Nitro” Górski vs Marcin “Xayoo” Majkut
Agata “Fagata” Fąk vs Monika Kociołek
Piotr “Szeli” Szeliga vs Norman Parke
Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka vs Krystian “Krycha UFC” Wilczak – walka o pas bmistrzowski kat. 77 kg:
Robert Karaś vs Adam “AJ” Josef
Alan “Alanik” Kwieciński vs Mateusz “Muran” Murański
Mariusz “Hejter” Słoński vs Dawid Malczyński
Klaudia “Sheeya” Kołodziejczyk vs Katarzyna “LalaLuna” Aleksander

Zobacz także:

Sarius z mocnym przesłaniem do FAME MMA: Co jest z walką? Odbieracie te telefony czy nie?

Jak widać Mariusz Golling jest rozczarowany całą sytuacją. Popularny raper jest często pytany przez fanów, kiedy dojdzie do jego debiutu w organizacji FAME MMA. ”Sarius” postanowił odpowiedzieć i skierować mocne przesłanie do freakowej federacji.

Tyson Fury jest bogiem boksu! Podbródkowy z piekła rodem kończy Whyte’a [WIDEO] Widzieliście?

Tyson Fury (32-0-1, 22 KO) znokautował Dilliana Whyte’a (28-3, 19 KO) w szóstej rundzie w pojedynku o pas WBC podczas gali na stadionie Wembley.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis