MMA PLFAME MMAMurański chce w przyszłym roku zawalczyć na zawodowej gali: Jestem po wstępnych ustaleniach!

Murański chce w przyszłym roku zawalczyć na zawodowej gali: Jestem po wstępnych ustaleniach!

Mateusz Murański i jego zaskakująca obecność podczas konferencji prasowej promującą galę FAME MMA 12. ”Muran” doszedł do porozumienia z największą freakową organizacją. Już dwudziestego listopada dojdzie do jego wyczekiwanego rewanżu z Arkadiuszem Tańculą.

Murański chciałby w przyszłym roku zawalczyć na zawodowej gali. Warto zaznaczyć, że Tańcula zaś od bardzo dawna wspominał o swoich aspiracjach. Jest to walka w organizacji KSW.

Słuchaj to jest moje marzenie. Jak zacząłem się interesować sportami walki to wtedy dzieciaki przychodziły i chciały trenować KSW teraz jest inaczej chcą trenować FAME MMA, bo wiedzą że ja tam trenuje. To jest moje jedno z największych marzeń. Chciałbym w tym KSW zawalczyć i myślę, że to się na pewno uda wcześniej czy później. Nawet powiedziałem Krzyśkowi Rozparze, że będę pierwszym zawodnikiem z FAME MMA, który przejdzie do KSW. Co powiedział? Że trzyma kciuki! Mam jeszcze dwie walki w kontrakcie, a po nich zobaczymy co dalej – mówił Tańcula na Kanale Sportowym.

Murański: Dla sprawdzenia samego siebie!

Mateusz Murański w rozmowie z Moniką Laskowską zdradził, że w przyszłym roku chciałby sprawdzić swoje umiejętności w zawodowej organizacji. Co ciekawe ”Muran” jest po wstępnych rozmowach!     

Myślę, że tak. Myślę, że w przyszłym roku taka walka się odbędzie, bardzo bym chciał takiej walki. Jestem też po wstępnych ustaleniach z organizacją stricte zawodową. Tam wchodzą oczywiście w grę mniejsze pieniążki i tak dalej, mniej fame’u i tego wszystkiego, ale chciałbym za rok takich ciężki treningów sprawdzić się po prostu zawodowo. Tak rok/dwa żeby się nazwać takim a la zawodnikiem MMA. Chłopaki oddają całe życie/całe serce i trenują po parenaście lat, więc jeden rodzi się z talentem, drugi mniejszym, trzeci z większym, ale jednak umiejętności robią swoje. To są moje aspiracje, aby w przyszłym roku zawalczyć zawodowo, a jak nie w przyszłym to na pewno w następnym. Nigdzie mi się nie śpieszy, bo mam z czego żyć i z czego zarabiać pieniążki, a to zrobię tylko i wyłącznie dla sprawdzenia samego siebie.    

Zobacz także:

Zbigniew Boniek przyjmie wyzwanie? Marcin Najman proponuje walkę: Gdzie jesteś Zibi! [WIDEO]

Konflikt pomiędzy Marcinem Najmanem, a Zbigniewem Bońkiem trwa już długo. Kierunek, w którym zmierza może zaskoczyć wielu. ”El Testosteron” za pomocą mediów społecznościowych zaproponował byłemu piłkarzowi… walkę!

Don Kasjo zdradził co zrobi jeśli przegra z Wrzoskiem na FAME MMA 12! Co wy na to?

Kasjusz Życiński jest pewny swego przed FAME MMA 12. Popularny ”Don Kasjo” już dwudziestego listopada wystąpi w walce wieczoru. Uczestnik ”Ekipy z Warszawy” na zasadach boksu zmierzy się z byłym mistrzem KSW – Marcinem Wrzoskiem.