MMA PLBoxdelMurańska zawalczy na gali PRIME? Boxdel się wygadał i zdradził przeciwniczkę!

Murańska zawalczy na gali PRIME? Boxdel się wygadał i zdradził przeciwniczkę!

Joanna Godlewska-Murańska aktualnie trenuje w Corpus Gym pod okiem Roberta Maruszaka. Niewykluczone, że już niebawem dojdzie do szalonego debiutu! Michał Baron na lajvie Sylwestra Wardęgi postanowił w komentarzu zdradzić z jaką organizacją trwają negocjacje oraz kto może być przeciwniczką Joanny.

Boxdel

Jacek Murański już w grudniu zdradził, że jest coś na rzeczy w kontekście walki jego żony.

(Śmiech) Coś jest na rzeczy. No właśnie po to jutrzejsze spotkanie z władzami FAME MMA, żeby właśnie doprecyzować co będzie się działo w 2021 roku, ale coś jest na rzeczy

W sieci pojawiło się również nagranie z treningu Joanny:

Przygotowania w TWIERDZY GDAŃSK u https://www.facebook.com/robert.maruszak.75 mojej ukochanej MURAŃKI od dziś uważam za rozpoczęte. MAM SMOCZYCĘ I NIE ZAWACHAM SIĘ JEJ UŻYĆ. Zachęcam Was wszystkich do obserwowania profilu mojej żonki @joanna_muranska bo tam więcej szczegółów i więcej 🔥🔥🔥#teammuranscy #jednapiesc #rodzinatojestsila #muremzamuranem #muremzapolskimmundurem

Posted by Jacek Muranski on Friday, April 22, 2022

Boxdel zdradził przeciwniczkę Murańskiej?

Michał Baron postanowił napisać komentarz, gdy Sylwester Wardęga prowadził lajv z widzami. Jeden z właścicieli FAME MMA wyznał, że Joanna Godlewska-Murańska może zawalczyć w PRIME SHOW MMA, a jej przeciwniczką byłaby… ”Laluna”!

Laluna nie zawalczy w FAME – Jóźwiak chce ją zestawić z Murańską.

Katarzyna Alexander swój debiut w mieszanych sztukach walki odnotowała na ostatniej gali FAME MMA 14 w Tauron Arenie. Przy ”Lalulnie” było naprawdę głośno. Katarzyna ostatecznie po 3-rundach przegrała niejednogłośną decyzją sędziów z Wiktorią Jaroniewską.

Zobacz także:

Nietypowa sytuacja na gali PRIME 2! Sędzia nie wiedział w jakiej formule walczy Wrzosek! [WIDEO] Widzieliście?

W sobotę w Gdyni odbyła się druga edycja PRIME SHOW MMA. Nie zabrakło na niej mocnej wpadki sędziego, który nie wiedział w jakiej formule odbywa się pojedynek pomiędzy Marcinem Wrzoskiem, a Ochroniarzem ”Oszusta z Tindera”. Sytuacja na szczęście została szybko opanowana.

Marcin Dubiel kolejną gwiazdą gali FAME MMA 15. Organizator ogłasza” Marcin wraca do domu”! Co wy na to?

Jest to już oficjalna wiadomość! Marcin Dubiel jest kolejną gwiazdą, która wystąpi na gali FAME MMA 15. Informacja o jego najbliższej walce została już podana do publicznej wiadomości.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis