MMA PLMurańskiMuran rywalem Pawła Jóźwiaka na PRIME 5! Duży transfer PRIME SHOW MMA

Muran rywalem Pawła Jóźwiaka na PRIME 5! Duży transfer PRIME SHOW MMA

Nieobliczalny Jacek “Muran” Murański oficjalnie rywalem Pawła Jóźwiaka! Pojedynek dwóch ciężkich do znokautowania weteranów odbędzie się już 1 lipca gali PRIME 5 we Wrocławiu.

Murański

Jacek “Muran” Murański stoczył do tej pory trzy pojedynki w formule MMA. Dwukrotnie musiał uznać wyższość Arkadiusza Tańculi, ale należy podkreślić o tym, że obie walki stoczył będąc poważnie kontuzjowany. Następnie walczył z Robertem Pasutem, który pokonał go ciosami w parterze. Muran w końcu zmierzy się z rywalem, z którym nie ma dużej różnicy wieku, jest starszy tym razem od Prezesa FEN o 6 lat.

Paweł Jóźwiak rozpoczął karierę freakfightera od efektownego nokautu na Marcinie Najmanie. Potrzebował na to zaledwie 15 sekund. Prezes FEN w następnej walce przegrał w hitowej walce z Boxdelem, a w marcu uległ na punkty w rewanżu z Najmanem. Czy Prezes FEN zdoła znokautować twardogłowego Murana i wrócić na ścieżkę zwycięstw?

Pierwsza konferencja PRIME 5 odbędzie się już dzisiaj o godz. 19. Transmisja z tego wydarzenia odbędzie się w serwisie Youtube, na kanale organizacji:

Karta walk PRIME 5 będzie obfitować w wiele zaskakujących i obfitujących starć. Czeka nas kilka głośnych debiutów, jak i walki największych gwiazd federacji. Gala PRIME 5 odbędzie się już 1 lipca 2023 na hali Orbita we Wrocławiu. Sprzedaż biletów ruszyła w serwisie Eventim: https://www.eventim.pl/artist/prime-show-mma/. Gala odbędzie się tradycyjnie w systemie PPV.

Aktualna karta walka:
Don Kasjo vs Dominik Zadora
Bagieta vs Kapela
Paweł Jóźwiak vs Muran
Puszbarcie vs Piątkowska
Ztrolowany vs Tarzan
Wielki Bu vs Lupa
Hunter vs Polish Machine
Szuli vs Trybson

Zobacz także:

Maciej Kawulski o kontuzji Ziółkowskiego: Tak czasem jest… Oglądaliście?

Jeden z właścicieli organizacji KSW Maciej Kawulski udzielił wywiadu mediom, gdzie wyjaśnił sytuację z Marianem Ziółkowskim oraz przedstawił potencjalną rekompensatę.

Artur Szpilka po znokautowaniu Pudziana: Nie czułem nic! Widzieliście?

Artur Szpilka (3-0) wytrzymał początkowy napór Mariusza Pudzianowskiego (17-9-1 N/C), a następnie ciężko znokautował zmęczonego rywala. Posłuchajcie, co “Szpila” miał do powiedzenia po swojej trzeciej wygranej w MMA.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis