MMA PLMMA-VIPMua Boy twierdzi, że… Murański się do niego dobierał! Jest komentarz Jacka!

Mua Boy twierdzi, że… Murański się do niego dobierał! Jest komentarz Jacka!

Piotr Lisowski i jego następne kontrowersyjne nagranie. ”Mua Boy” tym razem w mediach społecznościowych twierdzi, że Jacek Murański się do niego dobierał…

Piotr Lisowski stoczył pierwszy taki pojedynek w Polsce. Mowa o zestawieniu kiobiety z mężczyzną. ”Mua Boy” miał kłopoty, a Ula Siekacz pokazała duże serducho. Ostatecznie w drugiej odsłonie Lisowski zastopował zmęczoną już rywalkę. Warto zaznaczyć, że na tej samej gali doszło do podobnego zestawienia. ”Polski Ken” szybko w pierwszej rundzie zbombardował ciosami Wiktorię Domżalską.

Jest odpowiedź Murańskiego!

Piotr Lisowski postanowił nagrać filmik i wypowiedzieć się o Jacku Murańskim.

Hejka kochani znacie mnie już troszkę, więc wiecie, że jeżeli ktoś mnie atakuje to ja zawsze odbijam piłeczkę. No i tym razem zaatakował mnie Murański. Ma wielki problem z tym, że walczyłem z kobietą, Jakby kochani obie strony tego chciały i obie się zgodziły, więc w czym problem? Już wam mówię! Pewnej pięknej nocy Murański się do mnie dobierał i dostał ode mnie kosza. Kochanie nie każdy może to mieć, to jest tylko dla wyjątkowych. No cóż męska duma ucierpiała, a żeby mścić się za coś takiego? I to jeszcze publicznie?

Jest już też komentarz Jacka Murańskiego.

W mojej ocenie Marcin Najman po raz kolejny wykorzystuje osobnika ewidentnie niestabilnego emocjonalnie do próby medialnej manipulacji w moim kierunku. Najpierw zrobił to z Ryszardem Dąbrowskim znanym jako “Szczena” a teraz ze swoim podopiecznym Mua Boyem. Obie te osoby są uzależnione od Marcina Najmana zarówno psychicznie jak i finansowo i przez to są bardzo podatne na jego manipulacje.

Zobacz także:

Za jaką kwotę Tede zgodzi się na hitową walkę z Peją? Znamy odpowiedź!

O walce tych dwóch panów w formule MMA mówi się od dawna. Kwoty, które padają robią wrażenie, lecz na razie nie ma chętnych na wyłożenie na stół takich ogromnych pieniędzy.

Tak to prawda! Światowa organizacja chce kupić MMA VIP, jest komentarz Najmana! Zaskoczeni?

Robi się ciekawie! Organizacja MMA VIP swoją ostatnią trzecią edycją wzbudziła bardzo duże zainteresowanie również poza granicami naszego kraju. O gali w Częstochowie pisały wielkie portale z Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Hiszpanii czy Rumunii.