MMA PLCiekawostkiMoże będzie wypożyczenie? Mistrzyni FAME Marta Linkiewicz na sparingach z zawodniczką KSW [WIDEO]

Może będzie wypożyczenie? Mistrzyni FAME Marta Linkiewicz na sparingach z zawodniczką KSW [WIDEO]

Czy to może oznaczać w przyszłości wypożyczenie którejkolwiek zawodniczki do innej organizacji? W sieci bowiem pojawiło się nagranie ze sparingu, na którym widzimy jak mistrzyni FAME Marta Linkiewicz radzi sobie na tle zawodniczki KSW Karoliny Owczarz.

Marta Linkiewicz na sparingach z zawodniczką KSW

Materiał został udostępniony przez Norberta Daszkiewicza, a sparing miał miejsce w jego klubie – 5D Gym Club w Warszawie.

Mistrzyni FAME Marta Linkiewicz na sparingach z zawodniczką KSW

“Linkimaster” to mistrzyni organizacji FAME. Pas mistrzowski największej polskiej organizacji freakowej zdobyła pokonując narzeczoną Artura Szpilki – Kamilę Wybrańczyk. Obecnie Linkiewicz znajduje się w serii trzech wiktorii z rzędu.

Karolina Owczarz to zawodniczka z ambicjami na pas mistrzowski KSW. Ostatnio jednak przeplata ona wygrane z porażkami, co znacznie opóźnia przyznanie jej miana pretendentki.

W treningu z Karoliną Owczarz i Martą Linkiewicz udział brała także inna zawodniczka – Dominka Filec. Fragment jej sparingu z mistrzynią FAME możecie zobaczyć poniżej. Materiał pochodzi z relacji udostępnionej przez Norberta Daszkiewicza.

Zobacz także:

UFC on ESPN+ 58 – wyniki

Kolejna gala UFC w Las Vegas, tym razem z walką wieczoru Hermansson vs. Strickland. Wyniki tego wydarzenia.

Damian Janikowski chętny na starcie z Soldiciem: Wiemy, że jest do trafienia! Co wy na to?

Od kilku tygodni trwają zawzięte rozmowy, kto powinien być następnym rywalem Roberto Soldicia? Niespodziewanie swoją kandydaturę do walki z podwójnym mistrzem zgłosił… Damian Janikowski.

Mamed Khalidov prezentuje formę! Legenda KSW dalej może sprawić niespodziankę! Widzieliście?

Są następne nagrania! Mamed Khalidov (35-8-2) w mediach społecznościowych opublikował fragmenty z treningów. Reprezentant Arrachionu Olsztyn szybko wrócił do treningów po ostatniej bolesnej przegranej z Roberto Soldiciem (20-3).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis