MMA PLBoxdelMówiło się o tym długo! Walka włodarzy na gali FAME MMA w 2022 roku!

Mówiło się o tym długo! Walka włodarzy na gali FAME MMA w 2022 roku!

O takim starciu mówiło się długo. W 2022 roku dojdzie do walki włodarzy FAME MMA. Michał Baron w formule K-1 ma zmierzyć się z Wojciechem Golą. Jest jeden warunek

Boxdel

”Bodel” na wagę musi wnieść 100 kilogramów. Nie będzie to łatwe, więc walka może się odbyć dopiero pod koniec 2022 roku. W tej sytuacji wszystko zależy od Barona.

Przypomnijmy, że Baron miał wystąpić na FAME MMA 11 w Gliwicach. Byłaby to walka z ”Maksymalnie”. Parę dni przed walką Baron postanowił wycofać się – z powodu kontuzji.

Michał był zły na Kasjusza Życińskiego i tuż przed galą 12 postanowił przyjąć wyzwanie. ”Don Kasjo” stoczył dwie walki podczas jednej gali. ”Boxdel” wszedł do klatki i przegrał na punkty po 3-rundowym starciu.

Zobacz także:

Mamed Khalidov wraca do treningów po przegranej z Roberto Soldiciem! Jest nagranie! Widzieliście?

To jest dobra wiadomość! Mamed Khalidov (35-8-2) wraca do treningów po ostatniej bolesnej przegranej. Niewykluczone, że podopieczny Pawła Derlacza i Szymona Bońkowskiego jeszcze stoczy walkę w organizacji KSW.

Don Kasjo o walce z Arturem Szpilką: Jestem przepustką dla niego! Co wy na to?

Kasjusz Życiński w rozmowie z Andrzejem Kostyrą odpowiadał również na pytania internautów. ”Don Kasjo” został zapytany o potencjalne starcie z Arturem Szpilką. O takiej walce wspomina się już nie pierwszy raz.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis