MMA PLFAME MMAMordercze treningi Popka do FAME MMA 7. Będzie wielki powrót ”Króla Albanii”?

Mordercze treningi Popka do FAME MMA 7. Będzie wielki powrót ”Króla Albanii”?

Popek Monster (3-4) postanowił wrócić do rywalizacji w mieszanych sztukach walki. Popularny raper piątego września zadebiutuje u nowego pracodawcy. Podczas walki wieczoru FAME MMA 7 zmierzy się z debiutującym Damianem ”Stiflerem” Zduńczykiem.

Popek wrócił do kraju i swój pierwszy pojedynek po powrocie stoczył w 2016 roku. Jego starcie z Mariuszem Pudzianowskim budziło wielkie zainteresowanie. Do tego pojedynku przygotował go uznany Marcin Różalski. W Krakowie na początku mieliśmy chwilę grozy i zdziwienie tłumu. Najsilniejszy człowiek na świecie był na kolanach po krótkim prawym ”Króla Albanii”. Na tym zakończyły się niespodzianki, bo Pudzianowski potrzebował minuty i 20 sekund na zdemolowanie rywala.

Popek Monster szlifuje formę przed debiutem w FAME MMA!

Popek Monster (3-4) zapowiada, że do tego pojedynku ciężko się przygotowuje, a na wagę zamierza wnieść 112 kilogramów. Dodatkowo o jego ciężkiej pracy ma świadczyć wypracowany kaloryfer. ”Król Albanii” spędza przygotowania w Sidorenko Boxing Łomianki pod okiem Siergieja Moroczyńskiego. Oto kilka fotek z treningu. 

fot. Sidorenko Boxing Łomianki

Popek Monster stoczył jeszcze trzy pojedynki w KSW. Na Stadionie Narodowym zdobył jedyne zwycięstwo pod banderą organizacji Macieja Kawulskiego i Martina Lewandowskiego. Potrzebował zaledwie 45 sekund na zabranie zera z rekordu Roberta Burneiki. Podczas KSW 41 doszło do sensacji! Faworyzowany Popek dominował w pierwszej rundzie, ale w drugiej swoją szansę wykorzystał debiutujący Tomasz Oświeciński. ”Król Albanii” ostatni pojedynek stoczył w październiku 2018 roku. Na Wembley przed czasem odprawił go Erko Jun. 

Zobacz także:

Jest wideo z sparingu Don Kasjo-Tyburski! Zaskoczeni?

Mamy dalszą część sparingu, do którego w środę doszło w Nastula Club. Tyburski dotrzymał słowa i przyjechał na sparing z Don Kasjo

To będzie emocjonujący weekend! Na jaką galę czekacie?

Mimo wakacji swoje gale zorganizują największe giganty na świecie. Nie zabraknie następnego wydarzenia UFC