MMA PLBellatorMorderca zawodnika Bellatora został aresztowany. Szczegóły tragicznej śmierci

Morderca zawodnika Bellatora został aresztowany. Szczegóły tragicznej śmierci

Foto: Bellator MMA

Poznaliśmy więcej szczegółów tragicznej śmierci Isaiaha Chapmana (9-4). Wiemy również, że aresztowano mordercę zawodnika.

Jak informuje policja z Akron w stanie Ohio we wtorek około godz. 21:40 funkcjonariusze przyjęli zgłoszenie strzelaniny. Na miejscu znaleziono na ulicy 30-letnią ofiarę z licznymi ranami postrzałowymi. Mężczyzna został przewieziony do szpitala, gdzie stwierdzono jego zgon. Później potwierdzono zaś, że ofiarą był zawodnik MMA Isaiah Chapman.

Jak podaje Akron Beacon Journal w związku ze sprawą aresztowany został 29-letni Christopher Blouir. Postawiono mu zarzut zabójstwa.

Bellator MMA złożył kondolencje rodzinie i przyjaciołom zawodnika. Organizacja udostępniła też zbiórkę, gdzie rodzina zawodnika zbiera fundusze na jego pogrzeb.

“Organizacja Bellator wyraża smutek na wieść o śmierci Isaiaha Chapmana. Nasze najgłębsze i najszczersze kondolencje dla jego rodziny i przyjaciół w tym trudnym czasie.”

Chapman w Bellatorze zadebiutował w październiku ubiegłego roku. Na gali Bellator 232 w Uncasville poniósł on jednak porażkę. Niepokonany Patrick Mix (13-0) poddał go balachą na kolano w pierwszej rundzie pojedynku.

Na początku kariery Chapman występował w organizacji North American Allied Fight Series podobnie jak również pochodzący ze stanu Ohio mistrz wagi ciężkiej UFC Stipe Miocic.  Poniżej znakomity nokaut Chapmana z jego zaledwie drugiej zawodowej walki.