MMA PLPunch DownPunchDown 5: Esmeralda Godlewska musiała uznać wyższość… ”Patusi”!

PunchDown 5: Esmeralda Godlewska musiała uznać wyższość… ”Patusi”!

Jesteśmy po pierwszym co-main evencie PunchDown 5, które ma miejsce we Wrocławiu. Patrycja Karczewska wygrała decyzją sędziów z równie kontrowersyjną Esmeraldą Godlewską. Była uczestniczka Projektu Lady uderzała zdecydowanie celniej i lepiej.

Monika Godlewska:

”Esmeralda” w 2019 roku spróbowała swoich sił w mieszanych sztukach walki. Godlewska w FAME MMA zmierzyła się z Martą ”Linkimaster” Linkiewicz oraz Eweliną ”Eweloną” Kubiak. Oba pojedynki nie trwały długo. Godlewska musiała uznać wyższość przeciwniczek.

Przypomnijmy, że Godlewska odnotowała już jeden występ w PunchDown. Miało to miejsce na trzeciej edycji, gdy pokonała Anastasiyę Yandaltsavą. Starcie te na YouTubie ma już prawie dwa miliony wyświetleń.

Tak to wyglądało:

Zobacz także:

KSW przygotowało mocne zastępstwo za Bombardiera. Monstrum z Rumunii rywalem Pudziana na KSW 64?

Wydarzenia sprzed gali KSW 59 sprawiły, że Federacja KSW tym razem zdecydowała się na przygotowanie mocnego zastępstwa dla “Bombardiera”, czyli Sergine Ousmane Dia (2-0).

Wiemy ile FAME MMA zapłaciło KSW żeby Parke mógł stoczyć walkę z Don Kasjo i Mańkowskim! Zaskoczeni?

Norman Parke (28-7-1) na insta stories zdradził ile FAME MMA zapłaciło organizacji KSW, aby mógł stoczyć pojedynek z Kasjuszem Życińskim i Borysem Mańkowskim. ”Stormin” ponownie upomina się o pieniądze z sytuacji, która miała miejsce przed jego ostatnim startem w KSW.