MMA PLPunch DownMonika Godlewska spróbuje sił w rywalizacji… na liście! Zaskakująca przeciwniczka!

Monika Godlewska spróbuje sił w rywalizacji… na liście! Zaskakująca przeciwniczka!

Organizacja Punch Down potrafi zaskoczyć. Dzisiaj ogłoszona została walka wieczoru trzeciej edycji, która odbędzie się w dwudziestego marca w Poznaniu. Po raz pierwszy w historii organizacji zobaczymy starcie kobiet.

Podczas trzeciej edycji dojdzie też do wyczekiwanej walki Piotra Witczaka. Ostatecznie przeciwnikiem ”Bonusa BGC” będzie Norbert ”Warszawski Dresik” Janecki, który zastąpi Daniela ”Magicala” Zwierzyńskiego.

W związku z rezygnacja Daniela „Magicala” Zwierzyńskiego. Przeciwnikiem Piotra „Bonusa BGC” Witczaka na gali PunchDown 3 będzie Norbert „Warszawski Dresik” Janecki 🤚🏻🔥🍿 Już niedługo kolejne niespodzianki…

Starcie kobiet w walce wieczoru Punch Down 3!

Dwudziestego marca w Poznaniu odbędzie się już trzecia edycja Punch Down. Czas na ogłoszenie walki wieczoru! Po raz pierwszy w historii organizacji zobaczymy starcie kobiet w rywalizacji na liście.

Kontrowersyjna Monika Godlewska zmierzy się z Anastasiyą Yandaltsavą znaną z programu ”Ekipa z Warszawy”.

Pierwszy pojedynek kobiet w PunchDown! 🔥 W main evencie który bedziecie mogli zobaczyć między ćwierć a połfinałami turnieju głównego zmierzą się Anastasiya Yandaltsava vs Monika Esmeralda Godlewska 🍿👋🏻🔥

Posted by PunchDown on Friday, February 5, 2021

Pierwszy pojedynek kobiet w PunchDown! 🔥 W main evencie który bedziecie mogli zobaczyć między ćwierć a połfinałami turnieju głównego zmierzą się Anastasiya Yandaltsava vs Monika Esmeralda Godlewska 🍿👋🏻🔥

”Esmeralda” w 2019 roku spróbowała swoich sił w mieszanych sztukach walki. Godlewska w FAME MMA zmierzyła się z Martą ”Linkimaster” Linkiewicz oraz Eweliną ”Eweloną” Kubiak. Oba pojedynki nie trwały długo. Godlewska musiała uznać wyższość przeciwniczek.

Zobacz także:

Jędrzejczyk o FAME MMA! Zgadzacie się z opinią byłej mistrzyni?

Joanna Jędrzejczyk (16-4) wypowiedziała się odnośnie FAME MMA. Polka gwarantuje, że widzi w tym plusy, ale nie może zrozumieć ludzi, którzy oglądają freakowe pojedynki, a potem umniejszają prawdziwym sportowcom!