MMA PLBez kategoriiMój główny cel w 2009 roku to Mistrzostwo Świata wśród czarnych pasów – Otavio Sousa o swoich planach na najbliższy rok

Mój główny cel w 2009 roku to Mistrzostwo Świata wśród czarnych pasów – Otavio Sousa o swoich planach na najbliższy rok

otavio_sousa

Pokolenie młodych i zdolnych co raz głośniej upomina się o swoje…. Po braciach Mendes i Marecelino kolejny młody wilk obwieszcza sympatykom chwytów s woje ambitne plany na bieżący rok.

Otavio Sousa ,uczeń Ze Radiola, 22 letni czarny pas z Pernambuco na łamach GRACIEMAG zapowiada swój start na najbliższych PanAms.

Wiążę z tym rokiem spore oczekiwania. Jestem pewny siebie i zrobię wszystko by zdobyć ten tytuł – mówi Sousa. Startowałem na ME BJJ ale wtedy popełniłem kilka błędów i nie byłem w najwyższej formie. Byłem drugi. Teraz jestem w znacznie lepszej kondycji i gotowy do tego by powalczyć o złoto.

Zawsze staram się walczyć na zawodach, które cechuje wysoki poziom a do takich zaliczam PanAms. Będzie tam wielu naprawdę dobrych sportowców – min.Tarsis Humphreys, Andre Galvao, Alan Nascimento, Eduardo Santoro …  jest ich tak wiele,że nawet nie mogę zapamiętać, ” mówi Otavio.

Będzie to trzeci z kolei start Otavio na imprezie PanAms. W swoich planach ma także zamiar uwzględnić starty w ADCC przy założeniu ,że uda mu się  utrzymać wagę na poziomie 86 kg.

“Myślę, że to tylko kwestia czasu , jestem jeszcze młodym zawodnikiem a moja kariera dopiero nabiera rozpędu, mój główny cel w 2009 roku to Mistrzostwo Świata wśród czarnych pasów… to jest moje marzenie, które mam zamiar spełnić w tym roku.” mówi na zakończenie Sousa…