MMA PLUFCMocny staredown Nurmagomedova i Fergusona. Khabib kopie pas rywala [WIDEO]

Mocny staredown Nurmagomedova i Fergusona. Khabib kopie pas rywala [WIDEO]

Foto: UFC

Za nami konferencja prasowa z udziałem Khabiba Nurmagomedova (28-0) i Tony’ego Fergusona (25-3). Było ciekawie!

Konferencja prasowa miała miejsce w Las Vegas przy okazji dzisiejszej gali UFC 248 w Las Vegas.

Na koniec zobaczyliśmy intensywne, lecz nieco chaotyczne spotkanie twarzą w twarz. Obrazkiem, który zapamiętamy jest z pewnością to jak Khabib kopie pas rywala. Nie mamy wątpliwości, iż internauci nie zawiodą i stanie się  to podstawową do wielu internetowych memów.

Staredown Nurmagomedova i Fergusona:

W trakcie samej konferencji Tony Ferguson jak zwykle wykazywał się swoim “szaleństwem”. Amerykanin przekrzykiwał rywala. Często widzieliśmy też dyskusje. Panowie z pewnością jeszcze bardziej wyostrzyli apetyty fanów czekających długo na to starcie.

Najlepsze momenty konferencji:

Khabib Nurmagomedov i Tony Ferguson to obecnie najlepsi zawodnicy walczący w kategorii lekkiej. Dagestański mistrz pozostaje wciąż niepokonany, a w UFC wygrał już 12 walk. Serię dwunastu zwycięstw ma również Tony Ferguson. Obydwaj zawodnicy mają “na rozkładzie” wielu klasowych rywali.

Gala UFC 249 odbędzie się 18 kwietnia w Barclays Center na Brooklynie. W co-main evencie tego wydarzenia dojdzie do rewanżu czołowych zawodniczek wagi słomkowej. Rose Namajunas spróbuje zrewanżować się Jessice Andrade a nokaut po slamie, który doznała w maju ubiegłego roku.