MMA PLKSWMocne wzmocnienie w wadze ciężkiej! Czeska gwiazda zasila szeregi KSW!

Mocne wzmocnienie w wadze ciężkiej! Czeska gwiazda zasila szeregi KSW!

Viktor Pesta (18-8) podpisał kontrakt z największą organizacją w naszym kraju. Jest to świetna wiadomość przed pierwszą galą KSW na terenie Czech. Już niebawem poznamy szczegóły debiutu zawodnika reprezentującego barwy naszych sąsiadów. Niewykluczone, że będzie to start na gali KSW 79, która dwudziestego piątego lutego odbędzie się w Libercu.

Pesta

Warto zaznaczyć, że Viktor w przeszłości krzyżował rękawice z dwoma naszymi reprezentantami. Czech w 2016 roku na gali UFC przegrał przez nokaut (wysokie kopnięcie) z Marcinem Tyburą. Rok później przed własną publicznością pod koniec drugiej odsłony zastopował Michała ”Masakrę” Kitę.

32-latek ma za sobą epizod w największej organizacji na świecie. Czech w UFC odnotował pięć pojedynków – z czego jeden udało się zwyciężyć. Pesta został zwolniony po trzech przegranych z rzędu – z takimi zawodnikami jak Derrick Lewis, Aleksei Oleinik i wspomniany Marcin Tybura.

Mocne wzmocnienie!

Robi się ciekawie w wadze ciężkiej organizacji KSW. Viktor Pesta (18-8) podpisał kontrakt z największą organizacją w naszym kraju. Już niebawem poznamy szczegóły debiutu.

32-latek po kolejnych zwycięstwach w ojczyźnie pojawił się w organizacji PFL. Nie będzie tego dobrze wspominał, bowiem przegrał dwie walki przed czasem. Pesta musiał uznać wyższość Omari Akhmedova oraz Roba Wilkinsona.

Zobacz także:

Khabib Nurmagomedov zdecydował! Legenda UFC odchodzi definitywnie z branży MMA! Widzieliście?

Jest decyzja jednego z najlepszych zawodników wszech czasów w mieszanych sztukach walki. Niepokonany Khabib Nurmagomedov (29-0) zdecydował, że odchodzi definitywnie z branży MMA. Nie mówimy tutaj tylko o startach, a o udziale w organizacjach MMA, trenowaniu itp.

Gleba, Halych i Gruchała rugają Piotra Szeligę po ostatniej wypowiedzi: Bajkopisarz! Co wy na to?

Piotr Szeliga ma za sobą pierwszą konferencję przed galą FAME MMA 17, która trzeciego lutego odbędzie się w Krakowie. ”Szeli” na zasadach K-1 podejmie kolejne bardzo duże wyzwanie, bowiem zmierzy się z byłym mistrzem KSW – Marcinem ”Polish Zombie” Wrzoskiem. Na ostatnie wypowiedzi Szeligi szybko zareagowano.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis