MMA PLHighleagueMocne telefony! Widz ostro do Murańskiego: Schowaj się z tym ojcem z internetu! [WIDEO]

Mocne telefony! Widz ostro do Murańskiego: Schowaj się z tym ojcem z internetu! [WIDEO]

Wczoraj na kanale High League odbył się kolejny program ”Rundki”, gdzie tym razem pojawił się Mateusz Murański, Alberto Simao oraz Mateusz Kubiszyn. Było naprawdę dużo telefonów i mocnych pytań do ”Murana”.

Murański

Mateusz Murański w swoje urodziny będzie chciał udanie zadebiutować w organizacji High League. Dokładnie dziesiątego grudnia na piątej edycji w Łodzi zmierzy się z Pawłem Bombą. Starcie z ”Scarface’m” odbędzie się na zasadach K-1. 

Bomba będzie szukał pierwszego zwycięstwa. W poprzednich walkach w High League został szybko znokautowany z rąk Mateusza ”Tarzana” Leśniaka oraz Amadeusza ”Ferrari” Roślika.

Mocne telefony!

Podczas ”Rundek” było sporo telefonów do Mateusza Murańskiego chociażby Marcin Najman czy Alan Kwieciński. Były też mocne pytania od widzów. Nie brakowało tematu Legii Cudzoziemskiej. ”Muran” zapewniał, że o paru sprawach z życia prywatnego po prostu się nigdy nie rozmawia.

Wspomniana telefony poniżej:

Murański również będzie chciał wrócić na odpowiednie tory, bowiem ostatnie walki przegrywał. Przed czasem odprawił go w wyczekiwanym rewanżu Arkadiusz Tańcula. Ostatnia walka zaś miała miejsce na MMA ATTACK 4, gdzie na zasadach boksu przegrał pewnie na punkty z doświadczonym Vaso Bakoceviciem.

Zobacz także:

Mateusz Murański jest przekonany: Mój ojciec w przyszłym roku zdemoluje Tańcule! Widzieliście?

Mateusz Murański w rozmowie z portalem FanSportu.pl wypowiedział się o swoim ojcu. ”Muran” zapewnia, że Jacek Murański nie miał szczęścia, bowiem do wszystkich walk wychodził z kontuzją. Mateusz jest przekonany, że jego ojciec w przyszłym roku pokona Arkadiusza Tańcule.

Mariusz Pudzianowski zabiera głos! Jest odpowiedź na słowa Don Kasjo! Widzieliście?

Mariusz Pudzianowski w mediach społecznościowych postanowił zareagować na ostatnie słowa Kasjusza Życińskiego. Popularny ”Don Kasjo” zapewniał, że po zwycięstwie z Popkiem chciałby spróbować swoich sił w starciu z weteranem KSW. Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” zaproponował walkę w boksie w małych rękawicach. Warto zaznaczyć, że Kasjusz z wielkim szacunkiem wypowiada się o Pudzianowskim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis