MMA PLWotoreMocne słowa Michała Pasternaka! Tym razem oberwało się Dominikowi Zadorze!

Mocne słowa Michała Pasternaka! Tym razem oberwało się Dominikowi Zadorze!

Michał Pasternak mocno wypowiedział się o kilku zawodnikach MMA i freak MMA. Zawodnik Akademii Sportów Walki Wilanów udzielił wywiadu MMA Bądź na bieżąco, gdzie nie szczędził słów.

Mocne słowa Michała Pasternaka! Tym razem oberwało się Dominikowi Zadorze!
Foto: Mocne słowa Michała Pasternaka! Tym razem oberwało się Dominikowi Zadorze!

Zaczęło się od tego, że doświadczony zawodnik MMA na facebooku skomentował zakulisowe nagranie z udziałem Piotra Szeligi. Do wspomnianego zdarzenia doszło na piątkowej gali FAME MMA 15 w Łodzi.

Ochroniarz chciał sobie załatwić walkę, lecz Szeli nie reaguje na zaczepki atencjuszy.

– napisał wówczas.

Michał Pasternak nie gryzie się w język!

Pasternak rozwinął swoją wypowiedź w wywiadzie z Hubertem Mściwujewskim z MMA Bądź na bieżąco. “Wampir” nie gryzł się w język. Równo wypowiadał się m.in. o Alanie Kwiecińskim, wspomnianym Szelidze czy Dominiku Zadorze. Słowa o ostatnim z nich przedstawiamy poniżej:

Jego przydupas… jak on ma… Zadora. Też Zadora ostro, że jakieś plansze, że on jest bossem. Skąd oni to biorą. Gdzie on jest bossem? Czego on jest bossem? Jaka plansza, o czym oni mówią? Zadorze odpowiedziałem. Napisałem podobnie jak o Szelidze i o reszcie. Na jednej gali biję jego i jego menedżera. Ostatnio Wotore wrzuciło, jakie walki byłyby ciekawe. To napisałem i oznaczyłem Zadorę, ale był tak obs*any, że nie podjął tematu.

– mówi podopieczny Mirosława Oknińskiego.

Michał Pasternak ostatni pojedynek stoczył na początku czerwca. ”Wampir” wystąpił w Niemczech na gali Oktagon 33. Polak został poddany w pierwszej rundzie z rąk czeskiej gwiazdy – Karlosa Vemoli. Oprócz tego zawodnik MMA jest mistrzem organizacji na gołe pięści – Wotore.

Cały wywiad z Michałem Pasternakiem na YouTube MMA Bądź na bieżąco:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis