MMA PLLew KazimierczukMocne dymy! Doszło do konfrontacji Daro Lwa z Molakiem przed MMA VIP 3! [WIDEO]

Mocne dymy! Doszło do konfrontacji Daro Lwa z Molakiem przed MMA VIP 3! [WIDEO]

Miesiąc temu doszło do pierwszej słownej konfrontacji pomiędzy Marcinem Najmanem, a Jackiem Murańskim. Czas na następne dymy! Tym razem doszło do konfrontacji Dariusza ”Daro Lwa” Kaźmierczuka z Markiem Molakiem.

Do ich starcia dojdzie już dwudziestego dziewiątego października na MMA VIP 3 w Częstochowie. ”Daro Lew” na dłużej związał się z organizacją Marcina Najmana. Groźny Lew zmierzy się z debiutującym Markiem Molakiem.

Molak to aktor, który znany jest przede wszystkim z roli Huberta w serialu ”Barwy Szczęścia”. Wystąpił również w 2020 roku w filmie Asymetria. 30-latek miał już w przeszłości styczność ze sportami uderzanymi, co pokazał na swoim profilu na Instagramie.

Jest następna konfrontacja!

To były mocne dymy! W drugiej konfrontacji zobaczyliśmy Dariusza Kaźmierczuka i Marka Molaka. Nie brakowało mocnych słów. Ponadto ”Daro Lew” skomentował ostatni swój filmik odnośnie zawodnika FAME MMA – ”Filipka”.

Sami zobaczcie:

W walce wieczoru MMA VIP 3 swój następny pojedynek stoczy Marcin Najman. ”El Testosteron” ponownie wraca z emerytury, aby zmierzyć się z Ryszardem ”Szczeną” Dąbrowskim.

Zobacz także:

Szalona impreza Tysona Fury po zwycięstwie z Wilderem! Pojawiły się nagrania! Oglądaliście?

Tyson Fury (31-0-1, 22 KO) ma co świętować. Brytyjczyk w sobotę ponownie udowodnił, że jest niekwestionowanym mistrzem wagi ciężkiej w boksie. Na twitterze pojawiły się pierwsze nagrania z szalonej imprezy ”Króla Cyganów”.

Soldić rozpoczyna przygotowania do walki z Mamedem! „Robocop” trenuje z mistrzem organizacji Bellator! Dobry pomysł?

Już za niecałe 2 tygodnie dowiemy się, kiedy dojdzie do największego pojedynku w historii Konfrontacji Sztuk Walki. Na gali KSW 64 dojdzie do pierwszego face to face pomiędzy Roberto Soldiciem, a Mamedem Khalidovem. Podczas spotkania ogłoszona zostanie data pojedynku.