MMA PLDon KasjoMocna wymiana zdań Nitro z Don Kasjo: Kompromitujesz się za każdym razem pi*do!

Mocna wymiana zdań Nitro z Don Kasjo: Kompromitujesz się za każdym razem pi*do!

Kasjusz Życiński na ostatnim swoim lajvie został zapytany o popularnego ”Nitro”. Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” w mocnych słowach wypowiedział się o zawodniku FAME MMA. Tym razem ”Nitro” na twitterze postanowił zaczepić ”Don Kasjo” i doszło do konfrontacji słownej.

Kasjo

Przypomnijmy, że Kasjusz już od jakiegoś czasu mocno wypowiada się o Sergiuszu Górskim. Tym razem zrobił to na lajvie:

Ten mlekołak to jest gorszy od Olejnika. Jestem przekonany, że Olejnik by go najeb*ał. Wielce kozak, jaki to on nie jest, a ku*wa wszedł, dostał od jakiegoś chłopa w loczkach, a potem streamer go w pierwszej rundzie znokautował.  Poddał się, bo ten nawet go nie uderzył, a ten się położył. Dajcie spokój. Kozak w necie, piz*a w świecie. On jest tylko za swoim monitorem mocny. Zwykła kur*a do szczania.

Całe wideo poniżej:

Doszło do wymiany zdań!

Mamy konfrontacje słowną pomiędzy Kasjuszem Życińskim, a Sergiuszem Górskim. Doszło do niej na twitterze. ”Nitrozyniak” postanowił zareagować na wpis Kasjusza.

Hasbulla chce zawalczyć na Prime Show! Tylko z kim go zestawić ? #primemma #hasbulla

Z twoją inteligencją, jest równie „duża”

W sumie to trochę śmieszne jak gość ciśnie Ci, że jesteś cwany tylko znad klawiatury i mówi to podczas swojej wypowiedzi na swoim kanale podczas transmisji. Taki trochę hipokryta z niego

Kasjusz ma problem do mnie tylko na alko streamach, normalnie utkany ryj irl

Haha No widzę na tym pato kurwi turze, ktoś sporo alkoholu wypił i mu się odwaga z odważnikiem pomyliła ale tak mają pizdy które czego się nie dotkną to zamienia się w gówno!  ty człowieku jesteś upadkiem człowieka! W bezpośredniej konfrontacji słownej JESTEŚ ZEREM

Dzień później  nadal mam cię za je**nego kretyna  a o wystąpieniach po alkoholu nie masz co mówić, kompromitujesz się za każdym razem pi*do

Zobacz także:

W jakiej formie jest McGregor?! Irlandczyk publikuje nagranie z dopiskiem “gołe pięści”! [WIDEO]

Wygląda na to, że Conor McGregor jest już w dobrej formie, a po kontuzji nie ma śladu. Na Instagramie opublikował migawkę ze swojego treningu, gdzie uderza w worek. Nagraniu towarzyszy dopisek “gołe pięści”.

Walka Jake Paul vs Hasim Rahman Jr odwołana! Problem dużej wagi! Widzieliście?

Niestety, ale zaplanowana na 6 sierpnia walka Jake Paul vs Hasim Rahman Jr została odwołana! Z walki – na tydzień przed jej stoczeniem – zrezygnował zawodowy pięściarz.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis