MMA PLNajnowszeFAME MMAMocna wymiana zdań! Malczyński do Kossakowskiego: Zabiłbym cię gilem!

Mocna wymiana zdań! Malczyński do Kossakowskiego: Zabiłbym cię gilem!

Inauguracyjna gala Prime dobiegła końca. Największym echem w mediach odbiła się przegrana Ziemowita Piasta Kossakowskiego, który musiał uznać wyższość Jasia Kapeli. Tak jak wspomniałem, rezultat tej walki wzbudził wiele kontrowersji, a jeszcze więcej kontrowersji wzbudziło zachowanie Kossakowskiego po walce. Zarzuca Kapeli, że miał szczęście i porównał się chociażby do Jana Błachowicza sugerując, że ten też przegrał pierwszą walkę w karierze. Skomentował to Marcin Malczyński, a następnie doszło do wymiany zdań.

Malczyński

Bracia Malczyńscy głównie są znani z działalności na platformie Youtube, jednak gdy pojawiła się możliwość walki w FAME MMA to obaj skorzystali. Dawid Malczyński, młodszy z braci został ogłoszony na trzynastą edycję FAME, która odbędzie się 29 marca w Gliwicach. Zmierzy się z jednym z członków Warszawskich Koksów.

Wymiana zdań!

Wymiana uprzejmości zaczęła się, gdy Marcin Malczyński zacytował nieszczęsny tweet Ziemowita, w którym ten porównał się do Jana Błachowicza. Tweet nie spodobał się wielu osobom w tym Marcinowi, który skomentował następująco:

Niedotlenienie spowodowało znaczne obrażenia mózgu dla chłopa, to już nieodwracalne raczej. – skomentował Malczyński

Idź się popłacz jak po przegranej z Kubańczykiem. – odpowiedział Kossakowski

Cała wymiana uprzejmości była naprawdę obszerna, zarówno ze strony braci Malczyńskich, jak i Ziemowita. Panowie nie szczędzili sobie gorzkich słów, przykłady poniżej. Cała ,,dyskusja” jest dostępna pod tym tweetem:

A to tylko mała część całej wymiany zdań. Na koniec Marcin Malczyński dodał oddzielnego tweeta, w którym skwitował Ziemowita.

Zobacz także:

Okolie, you going down! Artur Szpilka wspiera Michała Cieślaka. Co o tym myślicie?

Artur Szpilka wspiera Michała Cieślaka przed jego walką o pas mistrzowski WBO wagi junior ciężkiej, który posiada aktualnie Lawrence Okolie. Starcie to odbędzie się już w najbliższą sobotę.

Ten weekend z MMA będzie cudowny, które wydarzenie będziecie oglądać?

Przed nami ekscytujący weekend ze sportami walki.  Fani z pewnością nie będą mieli powodów do narzekania.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis