Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLFAME MMAMocna wymiana zdań Lil Masti z Linkiewicz: Cały czas ci siedzę w głowie, wychodzisz zraniona!

Mocna wymiana zdań Lil Masti z Linkiewicz: Cały czas ci siedzę w głowie, wychodzisz zraniona!

Aniela Bogusz jest pewna siebie! Podczas wczorajszego programu ”face to face” na kanale FAME MMA prowadzący Sylwester Wardęga postanowił poruszyć pewien temat. ”Lil Masti” twierdzi, że jej najbliższa przeciwniczka Marta Linkiewicz ma słabą psychikę. Doszło do wymiany zdań.

Linkiewicz

Do ich starcia dojdzie już dwudziestego szóstego sierpnia podczas FAME MMA 15 w Łodzi. Linkiewicz dostała szansę na rewanż. Przypomnijmy, że ”LinkiMaster” na początku swojej przygody z MMA przegrała szybko przed czasem z Anielą. Od tego czasu odnotowała cztery zwycięstwa.

Równie dobrze szło Anieli, która zaliczyła trzy zwycięstwa. Największy łup odnotowała podczas High League 1. Bogusz przed czasem pokonała byłą mistrzynię świata w boksie – Ewę Brodnicką.

Doszło do wymiany zdań!

Sylwester Wardęga podczas ”face to face” postanowił poruszyć temat psychiki. Tym samym doszło do wymiany zdań pomiędzy Anielą Bogusz, a Martą Linkiewicz, bowiem ”Lil Masti” zapewniała, że ”LinkiMaster” ma słabą psychikę.

Sylwester Wardęga: Chciałbym właśnie się dowiedzieć jakie zachowania Marty udowadniają Ci, że ona ma bardzo słabą psychikę? Tak jak powiedziałaś.

Marta Linkiewicz: Też chciałabym o to zapytać.

Aniela Bogusz: Tak, oo aaa. No jak ja się rozgadam o tym, to mogę z dwie godziny (śmiech).

Sylwester Wardęga: A to bardzo proszę.

Aniela Bogusz: Wracając do psychiki Marty. Podstawy, mówię teraz o podstawach, nie będę się zagłębiała w bardziej skomplikowane rzeczy, bo możecie tego nie rozumieć. Po pierwsze co zauważyłam i co się bardzo rzucało w oczy na konferencji. To było nasze spotkanie po trzech latach. Nie śledziłam Cię jakoś bardzo długo, więc to było nasze takie pierwsze spotkanie i, to co dostrzegłam – to, że masz nie przepracowaną głowę po naszej pierwszej walce. Cały czas ci siedzę w tej głowie przez trzy lata. Masz takie niedoleczone rany i tak naprawdę już tutaj na tą walkę wychodzisz zraniona. Wchodzisz do klatki kontuzjowana tymi ranami otwartymi, ponieważ nie przepracowałaś tego w głowie. To było widoczne bardzo na tej pierwszej konferencji i generalnie jak czuje cię dookoła siebie, to po prostu masz taką energię ofiary. Również mówisz głosem ofiary.          

Marta Linkiewicz: Chyba bardzo chcesz, żebym czuła się jak ofiara.

Cała wymiana zdań poniżej:

Zobacz także:

Michał Pasternak mocno o Szelidze: To pi**a! Jadę z nim w minutę! Widzieliście?

Michał Pasternak postanowił odpowiedzieć na jedną z relacji na instagramie. Doświadczony zawodnik MMA w mocnych słowach wypowiedział się o Piotrze Szelidze. Pasternak zapewnia, że robi zawodnika FAME MMA w minutę!

Don Kasjo mocno do Boxdela: I Franio stworzył się sam i tak mało mu płacicie grubasie? Gruby hipokryta!

Kasjusz Życiński na insta stories z mocnym przesłaniem do jednego z właścicieli FAME MMA. ”Don Kasjo” uderza w Michała ”Boxdela” Barona. Jak widać tutaj konflikt nie będzie gasł, a jeszcze bardziej wzrastał.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis