Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLJan BłachowiczMocna wymiana zdań Błachowicza z mistrzem: Przystąp do walki, głupku albo zamknij mordę!

Mocna wymiana zdań Błachowicza z mistrzem: Przystąp do walki, głupku albo zamknij mordę!

W mediach społecznościowych doszło do mocnej wymiany zdań pomiędzy Janem Błachowiczem (29-9-1), a aktualnym mistrzem wagi półciężkiej – Jamahalem Hillem (12-1). Jak widać nasz reprezentant nie chce czekać i liczy na kolejny duży pojedynek. 

Błachowicz

31-latek po trzech zwycięstwach z rzędu dostał szansę mistrzowską. Amerykanin przed czasem odprawiał z kwitkiem – Jimmy Crute, Johnny Walkera i Thiago Santosa. ”Sweet Dreams” tytuł zdobył w styczniu tego roku na gali UFC 283. Glover Teixeira ponownie pokazał wielki charakter i szybko się nie poddał, ale to było za mało na świetnie dysponowanego Hilla. Amerykanin po 5-rundach wygrał pewną jednogłośną decyzją sędziów.

Mocna wymiana zdań!

Jan Błachowicz (29-9-1) po sobotniej gali UFC 287 postanowił zareagować i zdradził, że chciałby w przyszłości stoczyć rewanż z Israelem Adesanyą (24-2). ”Cieszyński Książę” zaskoczył, bowiem stwierdził, że byłaby to walka o pas… w wadze średniej!

Na ten wpis postanowił zareagować aktualny mistrz wagi półciężkiej – Jamahal Hill (12-1). W pewnym momencie doszło do mocnej wymiany zdań. Amerykanin wyśmiał słowa byłego mistrza, a wtedy się zaczęło…

Jamahal Hill: 😂😂😂

Jan Błachowicz: Stań do walki albo się zamknij.

Jamahal Hill: Co? Co to w ogóle, k****, znaczy? 😂😂😂

Jan Błachowicz: Wiedziałem, że nie należysz do najmądrzejszych. Przystąp do walki, głupku albo zamknij, k****, mordę!

Błachowicz w ostatniej walce mógł odzyskać tytuł w wadze półciężkiej i trzeba przyznać,że był naprawdę blisko. Wydawało się, że jeszcze parę niskich kopnięć i będzie po wszystkim. Magomed Ankalaev (18-1-1) przetrwał i doszło do decyzji sędziów. Po 5-rundach ogłoszono remis.

Zobacz także:

Donald Trump przegrał zakład z Kid Rockiem na UFC 287? Co zarejestrowały kamery? [WIDEO]

Na minionej gali UFC 287 w Miami gośćmi honorowymi największej organizacji MMA na świecie byli m.in. były prezydent USA Donald Trump, były pięściarz Mike Tyson czy muzyk Kid Rock. Kamery filmujące wydarzenie zarejestrowały moment, w którym prezydent najprawdopodobniej przegrał zakład z muzykiem.

Będzie walka Adesanya vs Du Plessis? Mocne słowa zawodników

Po ponownym zdobyciu pasa mistrzowskiego wagi średniej UFC, Israel Adesanya może zacząć szukać kolejnej “ofiary”. Takim może być Dricus Du Plessis, który w oktagonie UFC radzi sobie bardzo dobrze, jest w czołówce swojej kategorii wagowej i wygrał pięć walk, pozostając w UFC niepokonanym.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis