MMA PLEFM SHOWNorman ParkeMocna sportowa walka na Clout MMA? Norman Parke wraca, znamy też rywala!

Mocna sportowa walka na Clout MMA? Norman Parke wraca, znamy też rywala!

To nie koniec informacji od Artura Przybysza, który wszystko wyjawił na swoim kanale YouTube. Na jednej z przyszłych gal Clout MMA według Artura ma dojść do mocnego sportowego starcia. Jednym z bohaterów będzie były tymczasowy mistrz KSW – Norman Parke. O ”Storminie” w Clout MMA mówi się już od jakiegoś czasu. 

Parke

Parke w mediach społecznościowych wyjawił, że miał propozycje z freakowej organizacji, a proponowany był mu Paweł ”Scarface” Bomba oraz Kamil Szeremeta. Bomba powiedział, że potrzebuje więcej czasu, a pięściarz z Białegostoku odrzucił propozycję i zapewnił, że dalej skupia się na karierze w boksie. 

Norman Parke w freakowych organizacjach stoczył pięć walk. ”Stromin” bił się w FAME MMA oraz PRIME SHOW MMA. Przy ostatnim starciu było sporo zamieszania, bowiem były zawodnik UFC miał zmierzyć się z dużo cięższym Adamem Oknińskim. W ostatniej chwili doszło do zmiany i syn Mirosława Oknińskiego zmierzył się z Arturem ”Kornikiem” Sowińskim. 

Parke w freakowych organizacjach pokonywał Popka, Kasjusza ”Don Kasjo” Życińskiego, Piotra ”Szeli” Szeligę oraz Grzegorza ”Szuli” Szulakowskiego. Jedyną przegraną w FAME MMA doznał  na 11 edycji, gdy w rewanżu musiał uznać wyższość Borysa Mańkowskiego.

Będzie mocna sportowa walka?

Tego nie można wykluczyć. Artur Przybysz na swoim kanale wyjawił, że na jednej z przyszłych gal Clout MMA ma dojść do starcia Normana Parke z również byłym zawodnikiem UFC – Salimem Touahri. Niewykluczone, że starcie zostanie zakontraktowane w formule K-1 bądź boksie.

Nie tak dawno – jeden z fanów/widzów skomentował zdjęcie Salima Touahri oznaczając organizację Clout MMA oraz Normana Parke. Salim wyjawił, że jest chętny na taki pojedynek. ”Stormin” również szybko zareagował i wyraził zainteresowanie.

Sami zobaczcie:

Parke ostatni pojedynek stoczył w marcu tego roku na gali Hexagone MMA 7. ”Stormin” po jednogłośnej decyzji sędziów pokonał reprezentanta Brazylii – Juniora Orgulho.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis